Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "C északi" csoport
2017/2018.-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló

 

13. forduló

Gödöllő 6

16-2

Csömöri P SE II. 2018.01.11 18:30   Eurokapu III.

15-3

Csömöri P SE II. 2018.02.10 10:00
OBCSE 4

11-7

OBCSE 5 2018.01.14 13:30   Vmikola K. SE I.

9-9

Hévizgyörk SC II. 2018.02.09 18:00
Váci Reménység III.

6-12

Hévizgyörk SC II. 2018.01.13 10:00   Vmikola K. SE II.

0-18

OBCSE 4 2018.02.09 18:00
Városi SE Dkeszi III.

13-5

Eurokapu III. 2018.01.13 10:00   Városi SE Dkeszi III.

14-4

Váci Reménység III. 2018.02.10 10:00
Vmikola K. SE II.

0-18

Vmikola K. SE I. 2018.01.12 18:00   Gödöllő 6

xx-xx

x1 2018.xx.xx 10:00
x1

xx-xx

x2 2018.01.11 10:00 OBCSE 5

xx-xx

x2 2018.xx.xx 10:00

14. forduló

 

15. forduló

Eurokapu III.

17-1

Vmikola K. SE II. 2018.02.24 10:00   Csömöri P SE II.

2-16

Hévizgyörk SC II. 2018.02.24 09:00
Hévizgyörk SC II.

7-11

Gödöllő 6 2018.02.18 13:00   Gödöllő 6

17-1

OBCSE 5 2018.02.25 10:00
OBCSE 5

8-10

Váci Reménység III. 2018.02.18 10:00   OBCSE 4

1-17

Eurokapu III. 2018.02.25 13:30
Vmikola K. SE I.

14-4

OBCSE 4 2018.02.16 18:00   Váci Reménység III.

4-14

Vmikola K. SE I. 2018.02.24 10:00
Csömöri P SE II.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00   Vmikola K. SE II.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00
Városi SE Dkeszi III.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00 Városi SE Dkeszi III.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00

16. forduló

 

17. forduló

Eurokapu III.

15-3

Váci Reménység III. 2018.03.17 10:00   Csömöri P SE II.

5-13

Vmikola K. SE I. 2018.04.14 09:00
OBCSE 5

8-10

Csömöri P SE II. 2018.03.18 10:00   Gödöllő 6

16-2

Eurokapu III. 2018.04.15 10:00
Vmikola K. SE I.

2-16

Gödöllő 6 2018.03.16 18:00   Hévizgyörk SC II.

16-2

OBCSE 5 2018.04.15 13:00
Városi SE Dkeszi III.

18-0

Vmikola K. SE II. 2018.03.17 10:00   OBCSE 4

0-18

Városi SE Dkeszi III. 2018.04.15 13:30
Hévizgyörk SC II.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00   Váci Reménység III.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00
OBCSE 4

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00 Vmikola K. SE II.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00

18. forduló

 

19. forduló

Eurokapu III.

18-0

OBCSE 5 2018.04.28 10:00   OBCSE 4 4-14 Csömöri P SE II. 2018.05.13 10:00
OBCSE 4

4-14

Váci Reménység III. 2018.04.29 10:00   Váci Reménység III.

7-11

Gödöllő 6 2018.05.12 10:00
Vmikola K. SE II.

0-18

Gödöllő 6 2018.04.27 18:00   Vmikola K. SE II.

0-18

Hévizgyörk SC II. 2018.05.11 18:00
Városi SE Dkeszi III.

16-2

Csömöri P SE II. 2018.04.28 10:00   Városi SE Dkeszi III.

18-0

OBCSE 5 2018.05.12 10:00
Hévizgyörk SC II.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00   Eurokapu III.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00
Vmikola K. SE I.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00 Vmikola K. SE I. xx-xx nincs meccse 2018.xx.xx 10:00

20. forduló

 

21. forduló

Gödöllő 6

8-10

Városi SE Dkeszi III. 2018.05.17 18:00   Csömöri P SE II.

13-5

Vmikola K. SE II. 2018.05.26 09:00
Hévizgyörk SC II.

10-8

Eurokapu III. 2018.05.20 13:00   Gödöllő 6 15-3 OBCSE 4 2018.05.10 18:00
OBCSE 5

5-13

Vmikola K. SE I. 2018.05.20 13:30   Hévizgyörk SC II. 5-13 Városi SE Dkeszi III. 2018.05.27 13:00
Váci Reménység III.

15-3

Vmikola K. SE II. 2018.05.19 10:00   Vmikola K. SE I. 9-9 Eurokapu III. 2018.05.25 18:00
Csömöri P SE II.

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00   OBCSE 5 xx-xx nincs meccse 2018.xx.xx 10:00
OBCSE 4

xx-xx

nincs meccse 2018.xx.xx 10:00 Váci Reménység III. xx-xx nincs meccse 2018.xx.xx 10:00

22. forduló

   
Csömöri P SE II. 15-3 Váci Reménység III. 2018.06.02 09:00  
Hévizgyörk SC II. 18-0 OBCSE 4 2018.06.03 13:00            
OBCSE 5 11-7 Vmikola K. SE II. 2018.06.03 13:00            
Vmikola K. SE I. 3-15 Városi SE Dkeszi III. 2018.06.01 18:00            
Eurokapu III. xx-xx nincs meccse 2018.xx.xx 10:00            
Gödöllő 6 xx-xx nincs meccse 2018.xx.xx 10:00