Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "C" csoport
2017/2018.-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

2. forduló

xx2

xx-xx

xx1 --- ---   OBCSE SE V.

xx-xx

xx1 --- ---
Eurokapu III.

7-11

V.SE D.keszi III. 2017.09.16 10:00   H.györk SC II.

13-5

V.mikola SE I. 2017.09.24. 14:00
V.mikola SE I.

18-0

V.mikola SE II. 2017.09.15 18:00  
Csömöri P. SE II

5-13

Eurokapu III. 2017.09.23 9:00
OBCSE SE V.

5-13

OBCSE SE IV. 2017.09.17 13:00   Gödöllő 6.

xx-xx

xx2 --- ---
H.györk SC II.

15-3

Váci Rem.III. 2017.09.17 14:00   Váci Rem.III.

3-15

V.SE D.keszi III. 2017.09.23 10:00
Csömöri P. SE II

2-16

Gödöllő 6. 2017.09.16 9:00 OBCSE SE IV.

16-2

V.mikola SE II. 2017.10.08 13:30

3. forduló

 

4. forduló

Gödöllő 6.

8-10

H.györk SC II. 2017.10.01 10:00   xx2

xx-xx

V.mikola SE II.    
Váci Rem.III.

18-0

OBCSE SE V. 2017.09.30 10:00   Eurokapu III.

17-1

OBCSE SE IV. 2017.10.14 10:00
OBCSE SE IV.

4-14

V.mikola SE I. 2017.10.01 13:30   V.mikola SE I.

12-6

Váci Rem.III. 2017.10.13 18:00
V.mikola SE II.

0-18

Eurokapu III. 2017.09.30 17:00   OBCSE SE V.

3-15

Gödöllő 6. 2017.10.15 10:00
V.SE D.keszi III.

xx-xx

xx2       H.györk SC II.

17-1

Csömöri P. SE II 2017.10.15 13:00
xx1

xx-xx

Csömöri P. SE II     V.SE D.keszi III.

xx-xx

xx1    

5. forduló

 

6. forduló

H.györk SC II.

xx-xx

xx1     xx2

xx-xx

Váci Rem.III.    
Csömöri P. SE II

18-0

OBCSE SE V. 2017.10.21 9:00   Eurokapu III.

4-14

Gödöllő 6. 2017.10.28 10:00
Gödöllő 6.

17-1

V.mikola SE I. 2017.10.22 10:00   V.mikola SE I.

12-6

Csömöri P. SE II 2017.10.20 18:00
Váci Rem.III.

1-17

Eurokapu III. 2017.10.21 10:00   OBCSE SE V.

3-15

H.györk SC II. 2017.10.29 13:30
OBCSE SE IV.

xx-xx

xx2       V.SE D.keszi III.

17-1

OBCSE SE IV. 2017.11.08 18:00
V.mikola SE II.

2-16

V.SE D.keszi III. 2017.10.20 18:00 xx1

xx-xx

V.mikola SE II.    

7. forduló

 

8. forduló

V.mikola SE I.

xx-xx

xx1       Eurokapu III. xx-xx xx1    
OBCSE SE V.

0-18

Eurokapu III. 2017.11.19 13:30   V.mikola SE I.

xx-xx

xx2    
H.györk SC II.

xx-xx

xx2       OBCSE SE V.

3-15

V.SE D.keszi III. 2017.12.03 10:00
Csömöri P. SE II

2-16

V.SE D.keszi III. 2017.11.18 9:00   H.györk SC II.

18-0

V.mikola SE II. 2017.12.03 13:00
Gödöllő 6.

18-0

V.mikola SE II. 2017.11.18 10:00   Csömöri P. SE II

16-2

OBCSE SE IV. 2017.11.04 9:00
Váci Rem.III.

13-5

OBCSE SE IV. 2017.11.18 10:00 Gödöllő 6. 14-4 Váci Rem.III. 2017.12.03 10:00

9. forduló

 

10. forduló

xx2

xx-xx

Csömöri P. SE II       xx2

xx-xx

OBCSE SE V.    
Eurokapu III.

11-7

H.györk SC II. 2017.12.09 10:00   Eurokapu III. 16-2 V.mikola SE I. 2017.12.16 10:00
V.mikola SE I.

15-3

OBCSE SE V. 2017.11.03 18:00   OBCSE SE IV. 1-17 Gödöllő 6. 2017.11.12 10:00
V.mikola SE II.

3-15

Váci Rem.III. 2017.12.08 18:00   V.mikola SE II. 2-16 Csömöri P. SE II 2017.12.15 18:00
V.SE D.keszi III.

5-13

Gödöllő 6. 2017.12.09 09:00   V.SE D.keszi III. 13-5 H.györk SC II. 2017.12.17 10:00
xx1

xx-xx

OBCSE SE IV.     xx1 xx-xx Váci Rem.III.    

11. forduló

   
xx2 xx-xx Eurokapu III.      
Váci Rem.III. 9-9 Csömöri P. SE II 2017.12.22 18:15            
OBCSE SE IV. 0-18 H.györk SC II. 2017.10.22 13:30            
V.mikola SE II. 8-10 OBCSE SE V. 2017.11.03 19:30            
V.SE D.keszi III. 16-2 V.mikola SE I. 2017.12.10 10:00            
xx1 xx-xx Gödöllő 6. 2017.xx.xx 10:00