Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" csoport
2017/2018.-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló

 

13. forduló

Gödi SE III.

12-6

Csömöri P. SE I. 2018.01.14 10:00   Albertirsai SE I.

8-10

GYASE 2 2018.02.08 19:00
OBCSE 3

15-3

Hévizgyörk SC I. 2018.01.14 10:00   Csömöri P. SE I.

3-15

Maglódi TC II. 2018.02.10 09:00
GYASE 2

10-8

Maglódi TC II. 2018.01.13 16:30   DMTK 2

16-2

Hévizgyörk SC I. 2018.02.10 13:00
Tápiógyörgyei ASK II.

8-10

Kakucs KSE II. 2018.01.13 14:00   Gödi SE III.

8-10

OBCSE 3 2018.02.11 10:00
Városi SE D.keszi II.

13-5

DMTK 2 2018.01.13 10:00   Városi SE D.keszi II.

16-2

Tápiógyörgyei ASK II. 2018.02.10 10:00
Vecsés SE II.

10-8

Albertirsai SE I. 2018.01.11 18:00 Vecsés SE II.

9-9

Kakucs KSE II. 2018.02.01 18:30

14. forduló

 

15. forduló

Albertirsai SE I.

12-6

Gödi SE III. 2018.02.15 19:00   Maglódi TC II.

14-4

Hévizgyörk SC I. 2018.02.24 12:00
Csömöri P. SE I.

1-17

Városi SE D.keszi II. 2018.02.17 09:00   OBCSE 3

5-13

DMTK 2 2018.02.25 13:30
DMTK 2

17-1

Tápiógyörgyei ASK II. 2018.02.17 10:00   GYASE 2

9-9

Kakucs KSE II. 2018.02.25 13:30
Kakucs KSE II.

7-11

OBCSE 3 2018.02.18 10:00   Tápiógyörgyei ASK II.

14-4

Csömöri P. SE I. 2018.02.24 14:00
Hévizgyörk SC I.

9-9

GYASE 2 2018.02.18 10:00   Városi SE D.keszi II.

14-4

Albertirsai SE I. 2018.02.22 18:00
Maglódi TC II.

12-6

Vecsés SE II. 2018.02.17 12:00 Vecsés SE II.

9-9

Gödi SE III. 2018.02.24 10:00

16. forduló

 

17. forduló

Albertirsai SE I.

10-8

Tápiógyörgyei ASK II. 2018.03.15 19:00   Hévizgyörk SC I.

13-5

Kakucs KSE II. 2018.04.15 10:00
Csömöri P. SE I.

5-13

OBCSE 3 2018.03.24 09:00   Maglódi TC II.

11-7

DMTK 2 2018.04.14 12:00
DMTK 2

15-3

GYASE 2 2018.03.17 13:00   OBCSE 3

13-5

Albertirsai SE I. 2018.04.15 10:00
Kakucs KSE II.

8-10

Maglódi TC II. 2018.03.18 10:00   GYASE 2

15-3

Csömöri P. SE I. 2018.04-14 16:30
Gödi SE III.

8-10

Városi SE D.keszi II. 2018.03.27 10:00   Tápiógyörgyei ASK II.

12-6

Gödi SE III. 2018.04.14 14:00
Vecsés SE II.

4-14

Hévizgyörk SC I. 2018.04.07 11:00 Városi SE D.keszi II.

18-0jn

Vecsés SE II. 2018.04.?? 10:00

18. forduló

 

19. forduló

Albertirsai SE I.

14-4

Hévizgyörk SC I. 2018.05.03 19:00   Albertirsai SE I. 3-15 DMTK 2 2018.05.10 19:00
Csömöri P. SE I.

6-12

Kakucs KSE II. 2018.04.28 09:00   Gödi SE III.

10-8

Kakucs KSE II. 2018.05.13 10:00
Gödi SE III.

8-10

Maglódi TC II. 2018.04.29 10:00   OBCSE 3

11-7

GYASE 2 2018.05.13 10:00
Tápiógyörgyei ASK II.

10-8

OBCSE 3 2018.04.28 14:00   Tápiógyörgyei ASK II.

4-14

Maglódi TC II. 2018.05.12 14:00
Városi SE D.keszi II.

18-0

GYASE 2 2018.04.28 10:00   Városi SE D.keszi II.

14-4

Hévizgyörk SC I. 2018.05.12 10:00
Vecsés SE II.

0-18

DMTK 2 2018.04.28 11:00 Vecsés SE II. 12-6 Csömöri P. SE I. 2018.05.12 11:00

20. forduló

 

21. forduló

Kakucs KSE II.

4-14

DMTK 2 2018.05.20 10:00   DMTK 2

18-0jn

Csömöri P. SE I. 2018.05.26 13:00
Hévizgyörk SC I.

18-0jn

Csömöri P. SE I. 2018.05.20 10:00   Kakucs KSE II. 11-7 Albertirsai SE I. 2018.05.27 10:00
Maglódi TC II.

11-7

Albertirsai SE I. 2018.05.19 12:00   Hévizgyörk SC I. 13-5 Gödi SE III. 2018.05.27 10:00
OBCSE 3

6-12

Városi SE D.keszi II. 2018.05.20 13:30   Maglódi TC II. 3-15 Városi SE D.keszi II. 2018.05.26 12:00
GYASE 2

16-2

Gödi SE III. 2018.05.19 16:30   OBCSE 3 15-3 Vecsés SE II. 2018.05.27 10:00
Tápiógyörgyei ASK II.

11-7

Vecsés SE II. 2018.05.19 14:00 GYASE 2 12-6 Tápiógyörgyei ASK II. 2018.05.26 16:30

22. forduló

   
Csömöri P. SE I. 0-18 Albertirsai SE I. 2018.06.02 09:00  
DMTK 2 16-2 Gödi SE III. 2018.06.02 13:00            
Kakucs KSE II. 4-12 Városi SE D.keszi II. 2018.06.03 10:00            
Hévizgyörk SC I. 8-10 Tápiógyörgyei ASK II. 2018.0603 10:00            
Maglódi TC II. 10-8 OBCSE 3 2018.06.02 12:00            
GYASE 2 12-6 Vecsés SE II. 2018.06.02 16:30