Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" csoport
2017/20186.-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Albertirsa SE I.

13-5

Vecsés SE II. 2017.09.14 19:00   Kakucs KSE II.

14-4

Vecsés SE II. 2017.09.23 10:00
Csömöri SE I.

13-5

Gödi SE III. 2017.09.16 09:00   Hévizgyörk SC I.

4-14

DMTK II. 2017.09.24 10:00
DMTK II.

7-11

Városi SE D.keszi II. 2017.09.16 13:00   Maglódi TC II.

13-5

Csömöri SE I. 2017.09.23 14:00
Kakucs KSE II.

13-5

TASK II. 2017.09.17 10:00   P.Gyáli ASE II.

6-12

Albertirsa SE I. 2017.09.19 19:30
Hévizgyörk SC I.

5-13

OBCSE SE III. 2017.09.10 10:00   OBCSE SE III.

16-2

Gödi SE III. 2017.09.24 10:00
Maglódi TC II.

18-0

P.Gyáli ASE II. 2017.09.16. óvás 12:00 TASK II.

2-16

Városi SE D.keszi II. 2017.09.23 14:00

3. forduló

 

4. forduló

P.Gyáli ASE II.

16-2

Hévizgyörk SC I. 2017.09.30 16:30   Albertirsa SE I.

1-17

Városi SE D.keszi II. 2017.10.12 19:00
OBCSE SE III.

13-5

Kakucs KSE II. 2017.10.01 10:00   Csömöri SE I.

4-14

TASK II. 2017.10.14 9:00
TASK II.

3-15

DMTK II. 2017.09.30 14:00   DMTK II.

13-5

OBCSE SE III. 2017-10.14 13:00
Városi SE D.keszi II.

17-1

Csömöri SE I. 2017.09.30 10:00   Kakucs KSE II.

9-9

P.Gyáli ASE II. 2017.10.15 10:00
Gödi SE III.

4-14

Albertirsa SE I. 2017.10.01 10:00   Hévizgyörk SC I.

6-12

Maglódi TC II. 2017.10.15 10:00
Vecsés SE II.

8-10

Maglódi TC II. 2017.09.30 10:00 Gödi SE III.

6-12

Vecsés SE II. 2017.10.15 10:00

5. forduló

 

6. forduló

Hévizgyörk SC I.

8-10

Vecsés SE II. 2017.11.24 18:00   Albertirsa SE I.

13-5

OBCSE SE III. 2017.10.26 18:30
Maglódi TC II.

12-6

Kakucs KSE II. 2017.10.21 12:00   Csömöri SE I.

7-11

P.Gyáli ASE II. 2017.10.28 9:00
P.Gyáli ASE II.

6-12

DMTK II. 2017.10.21 16:30   DMTK II.

11-7

Maglódi TC II. 2017.10.28 13:00
OBCSE SE III.

13-5

Csömöri SE I. 2017.10.22 13:30   Kakucs KSE II.

13-5

Hévizgyörk SC I. 2017.10.29 10:00
TASK II.

7-11

Albertirsa SE I. 2017.10.21 14:00   Gödi SE III.

8-10

TASK II. 2017.10.29 10:00
Városi SE D.keszi II.

18-0

Gödi SE III. 2017.11.07 ??:?? Vecsés SE II.

2-16

Városi SE D.keszi II. 2017.11.28 11:00

7. forduló

 

8. forduló

DMTK II.

18-0

Vecsés SE II. 2017.11.18 13:00   Csömöri SE I. 12-6 Vecsés SE II. 2017.12.07 18:00
Kakucs KSE II.

11-7

Csömöri SE I. 2017.11.19 10:00   DMTK II.

16-2

Albertirsa SE I. 2017.12.02 09:00
Hévizgyörk SC I.

7-11

Albertirsa SE I. 2017.11.18 10:00   Kakucs KSE II.

14-4

Gödi SE III. 2017.12.03 10:00
Maglódi TC II.

16-2

Gödi SE III. 2017.11.18 12:00   Hévizgyörk SC I.

0-18

Városi SE D.keszi II. 2017.11.26 10:00
P.Gyáli ASE II.

6-12

Városi SE D.keszi II. 2017.11.18 16:30   Maglódi TC II.

14-4

TASK II. 2017.12.02 12:00
OBCSE SE III.

13-5

TASK II. 2017.11.19 10:00 P.Gyáli ASE II. 7-11 OBCSE SE III. 2017.12.02 16:30

9. forduló

 

10. forduló

Albertirsa SE I.

16-2

Maglódi TC II. 2017.12.07 19:00   Albertirsa SE I.

11-7

Kakucs KSE II. 2017.12.14 19:00
Csömöri SE I.

8-10

Hévizgyörk SC I. 2017.12.09 09:00   Csömöri SE I. 1-17 DMTK II. 2017.12.16 09:00
DMTK II.

18-0jn

Kakucs KSE II. 2017.12.09 13:00   TASK II. 6-12 P.Gyáli ASE II. 2017.12.16 14:00
Városi SE D.keszi II.

14-4

OBCSE SE III. 2017.12.09 10:00   Városi SE D.keszi II. 10-8 Maglódi TC II. 2017.12.16 10:00
Gödi SE III.

7-11

P.Gyáli ASE II. 2017.12.10 10:00   Gödi SE III. 7-11 Hévizgyörk SC I. 2017.12.17 10:00
Vecsés SE II.

11-7

TASK II. 2017.12.09 10:00 Vecsés SE II. 0-18jn OBCSE SE III. 2017.12.16 11:00

11. forduló

   
Albertirsa SE I. 15-3 Csömöri SE I. 2017.12.21 18:30  
OBCSE SE III. 13-5 Maglódi TC II. 2017.11.12 10:00            
TASK II. 7-11 Hévizgyörk SC I. 2017.12.23 14:00            
Városi SE D.keszi II. 16-2 Kakucs KSE II. 2017.12.03 10:00            
Gödi SE III. 5-13 DMTK II. 2017.11.26 10:00            
Vecsés SE II. 10-8 P.Gyáli ASE II. 2017.12.14 11:00