Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" északi csoport, tavaszi fordulók
2014/2015.-as évad sorsolása, eredmények és meccslapok
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló (12)

 

2. forduló (13)

Dunakeszi USE

16-2

Vámosmikola SE

2015.02.01.

10:00

  GEAC VI 14-4 Vác IV 2015.02.15. 10:00
Gödi SE III

12-6

Telki SE

2015.01.11.

10:00

  GEAC VII 7-11 Telki SE 2015.02.15. 10:00
GEAC VI

16-2

GEAC VII

2015.01.13.

10:00

  Hévízgyörki SC I 8-10 Dunakeszi USE 2015.02.15. 10:00
Hévízgyörki SC II

5-13

Hévízgyörki SC I

2015.01.11.

10:00

  Hévízgyörki SC II 7-11 Gödi SE III 2015.02.14. 14:00
OBCSE III

6-12

OBCSE II 2015.01.09.

19:00

  Vámosmikola SE 9-9 OBCSE II 2015.02.13. 18:00
Vác IV

11-7

Zsámbéki SBE II

2015.01.13.

10:00

Zsámbéki SBE II 7-11 OBCSE III 2015.02.14. 11:00

3. forduló (14)

 

4. forduló (15)

Dunakeszi USE 15-3 OBCSE III 2015.02.27. 18:00   Dunakeszi USE 13-5 Telki SE 2015.03.07. 10:00
GEAC VI 5-13 Hévízgyörki SC I 2015.03.01. 19:00   GEAC VI 11-7 OBCSE II 2015.03.08. 10:00
GEAC VII 3-15 Vác IV 2015.02.21. 10:00   GEAC VII 3-15 Gödi SE III 2015.03.08. 10:00
OBCSE II 10-8 Hévízgyörki SC II 2015.02.20. 19:00 OBCSE III 7-11 Hévízgyörki SC II 2015.03.06. 19:00
Telki SE 11-7 Vámosmikola SE 2015.02.22. 10:00   Vác IV 10-8 Hévízgyörki SC I 2015.03.07. 10:00

Zsámbéki SBE II

3-15 Gödi SE III 2015.02.21. 11:00 Vámosmikola SE 17-1 Zsámbéki SBE II 2015.03.06. 18:00

5. forduló (16)

 

6. forduló (17)

Hévízgyörki SC I

7-11

Gödi SE III

2015.03.22.

10:00

  Gödi SE III

14-4

OBCSE II

2015.04.12.

10:00

Hévízgyörki SC II 6-12 GEAC VI

2015.03.21.

14:00

  GEAC VI 16-2 OBCSE III

2015.04.12.

10:00

OBCSE III 10-8 Telki SE

2015.03.20.

19:00

  GEAC VII 3-15 Dunakeszi USE

2015.04.12.

10:00

Vác IV 9-9 OBCSE II

2015.03.22.

10:00

  Vác IV 10-8 Hévízgyörki SC II

2015.04.11.

10:00

Vámosmikola SE 16-2 GEAC VII

2015.03.20.

18:00

  Vámosmikola SE 11-7 Hévízgyörki SC I

2015.04.10.

18:00

Zsámbéki SBE II

2-16

Dunakeszi USE

2015.04.09.

??:??

Zsámbéki SBE II

5-13

Telki SE

2015.04.11.

11:00

7. forduló (18)

 

8. forduló (19)

GEAC VI

14-4

Vámosmikola SE

2015.04.19.

10:00

  Dunakeszi USE

13-5

Vác IV

2015.04.25.

10:00

GEAC VII 9-9 OBCSE III

2015.04.19.

10:00

  Gödi SE III 10-8 Vámosmikola SE

2015.04.26.

10:00

Hévízgyörki SC I 18-0jn Zsámbéki SBE II

2015.04.19.

10:00

  Hévízgyörki SC I 15-3 OBCSE III

2015.04.26.

10:00

Hévízgyörki SC II 4-14 Dunakeszi USE

2015.04.18.

14:00

  Hévízgyörki SC II 14-4 Zsámbéki SBE II

2015.05.24.

14:00

Telki SE 6-12 OBCSE II

2015.04.19.

10:00

  OBCSE II 16-2 GEAC VII

2015.04.24.

19:00

Vác IV

9-9

Gödi SE III

2015.04.18.

10:00

Telki SE

8-10

GEAC VI

2015.04.26.

10:00

9. forduló (20)

 

10. forduló (21)

Gödi SE III

9-9

GEAC VI

2015.05.02.

10:00

  Dunakeszi USE

12-6

GEAC VI

2015.05.09.

10:00

OBCSE II 4-14 Dunakeszi USE

2015.05.01.

19:00

  Hévízgyörki SC I 18-0 GEAC VII

2015.05.10.

10:00

Telki SE 3-15 Hévízgyörki SC I

2015.05.02.

10:00

  OBCSE II 18-0jn Zsámbéki SBE II

2015.05.08.

19:00

Vác IV 11-7 OBCSE III

2015.05.02.

10:00

  OBCSE III 3-15 Gödi SE III

2015.05.08.

19:00

Vámosmikola SE 12-6 Hévízgyörki SC II

2015.05.02.

10:00

  Telki SE 11-7 Hévízgyörki SC II

2015.05.10.

10:00

Zsámbéki SBE II

9-9

GEAC VII

2015.05.??.

10:00

Vámosmikola SE

9-9

Vác IV

2015.05.08.

18:00

11. forduló (22)

   
Gödi SE III

0-18jn

Dunakeszi USE

2015.05.17.

18:00

           
Hévízgyörki SC I 13-5 OBCSE II

2015.05.17.

10:00

           
Hévízgyörki SC II 6-12 GEAC VII

2015.05.16.

14:00

           
OBCSE III 4-14 Vámosmikola SE

2015.05.15.

19:00

           
Telki SE 7-11 Vác IV

2015.05.17.

10:00

           
Zsámbéki SBE II 7-11 GEAC VI

2015.05.16.

11:00