Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" északi csoport, őszi fordulók
2014/2015.-as évad sorsolása, eredmények és meccslapok
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Őrbottyán II

14-4

Őrbottyán III

2014.09.05.

19:00

  Zsámbék II 3-15 Őrbottyán III 2014.09.13. 11:00
Hévízgyörk I

14-4

Hévízgyörk II

2014.09.07.

10:00

  Telki 15-3 GEAC VII 2014.09.25. 10:00
GEAC VII

1-17

GEAC VI

2014.09.07.

10:00

  Dunakeszi 13-5 Hévízgyörk I 2014.09.13. 10:00
Zsámbék II

6-12

Vác IV

2014.09.06.

11:00

  Őrbottyán II 7-11 Vámosmikola 2014.09.12. 19:00
Telki

8-10

Göd III

2014.09.07.

10:00

  Göd III 10-8 Hévízgyörk II 2014.09.14. 10:00
Vámosmikola

6-12

Dunakeszi

2014.09.05.

18:00

Vác IV 7-11 GEAC VI 2014.09.13. 10:00

3. forduló

 

4. forduló

Vámosmikola 16-2 Telki 2014.09.26. 18:00   Őrbottyán II 8-10 GEAC VI 2014.10.03. 19:00
Göd III 12-6 Zsámbék II 2014.09.28. 10:00   Hévízgyörk I 14-4 Vác IV 2014.10.05. 10:00
Vác IV 14-4 GEAC VII 2014.09.27. 10:00   Göd III 18-0 GEAC VII 2014.10.05. 10:00
Hévízgyörk I 11-7 GEAC VI 2014.09.28. 10:00 Zsámbék II 5-13 Vámosmikola 2014.10.04. 11:00
Hévízgyörk II 4-14 Őrbottyán II 2014.09.27. 14:00   Telki 4-14 Dunakeszi 2014.10.18. 10:00

Őrbottyán III

3-15 Dunakeszi 2014.09.26. 19:00 Hévízgyörk II 5-13 Őrbottyán III 2014.10.04. 14:00

5. forduló

 

6. forduló

Telki

14-4

Őrbottyán III

2014.10.19.

10:00

Őrbottyán II

7-11

Göd III

2012.11.07.

19:00

Dunakeszi 15-3 Zsámbék II

2014.10.19.

10:00

  Hévízgyörk I 14-4 Vámosmikola

2012.11.09.

10:00

GEAC VII 4-14 Vámosmikola

2014.10.19.

10:00

  Dunakeszi 18-0 GEAC VII

2012.11.08.

10:00

Göd III 8-10 Hévízgyörk I

2014.10.19.

10:00

  Telki 14-4 Zsámbék II

2012.11.09.

10:00

Őrbottyán II 12-6 Vác IV

2014.10.17.

19:00

  Hévízgyörk II 8-10 Vác IV

2012.11.08..

14:00

GEAC VI

10-8

Hévízgyörk II

2014.10.19.

10:00

Őrbottyán III

2-16

GEAC VI

2012.11.07.

19:00

7. forduló

 

8. forduló

Őrbottyán III

14-4

GEAC VII

2014.11.14.

19:00

  Őrbottyán III

4-14

Hévízgyörk I

2014.11.21.

19:00

Zsámbék II 4-14 Hévízgyörk I

2014.11.15.

11:00

  GEAC VII 3-15 Őrbottyán II

2014.11.23.

10:00

Őrbottyán II 10-8 Telki

2014.11.14.

19:00

  Zsámbék II 14-4 Hévízgyörk II

2014.11.22.

11:00

Dunakeszi 18-0 Hévízgyörk II

2014.11.15.

10:00

  GEAC VI 12-6 Telki

2014.11.23.

10:00

Vámosmikola 7-11 GEAC VI

2014.11.14.

18:00

  Vác IV 3-15 Dunakeszi

2014.11.22.

10:00

Göd III

14-4

Vác IV

2014.11.16.

10:00

Vámosmikola

7-11

Göd III

2014.11.21.

18:00

9. forduló

 

10. forduló

Dunakeszi

14-4

Őrbottyán II

2014.11.30.

10:00

  Zsámbék II

3-15

Őrbottyán II

2014.12.06.

11:00

Hévízgyörk I 14-4 Telki

2014.11.30.

10:00

  GEAC VII 1-17 Hévízgyörk I

2014.12.07.

10:00

GEAC VII 9-9 Zsámbék II

2014.11.30.

10:00

  Vác IV 7-11 Vámosmikola

2014.12.06.

10:00

GEAC VI 9-9 Göd III

2014.11.27.

18:30

  GEAC VI 6-12 Dunakeszi

2014.12.07.

10:00

Hévízgyörk II 6-12 Vámosmikola

2014.11.29.

14:00

  Hévízgyörk II 5-13 Telki

2014.12.06.

14:00

Őrbottyán III

2-16

Vác IV

2014.11.30.

10:00

Göd III

16-2

Őrbottyán III

2014.12.07.

10:00

11. forduló

   
Őrbottyán II

4-14

Hévízgyörk I

2014.12.12.

19:00

           
Dunakeszi 15-3 Göd III

2014.12.14.

10:00

           
Vác IV 9-9 Telki

2014.12.14.

10:00

           
GEAC VI 13-5 Zsámbék II

2014.12.14.

10:00

           
GEAC VII 12-6 Hévízgyörk II

2014.12.14.

10:00

           
Vámosmikola 14-4 Őrbottyán III

2014.12.12.

18:00