Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2017/2018.-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló

 

13. forduló

Gödi SE II.

3-15

Dabas-Sári AC II. 2018.01.14 10:00   Dabas-Sári AC II.

12-6

OBCSE II 2018.02.06 18:30
Gödöllő 3.

15-3

Gödöllő 5. 2018.02.01 18:30   Kakucs KSE I.

14-4

Újhartyán VSE 2018.02.10 10:00
Gödöllő 4.

12-6

OBCSE II 2018.01.14 10:00   Gödi SE II.

1-17

Váci Reménység II. 2018.02.11 10:00
CVSE III.

5-13

Kakucs KSE I 2018.02.14 18:00   Gyáli ASE I.

10-8

Gödöllő 4. 2018.02.10 16:30
Váci Reménység II.

16-2

Újhartyán VSE 2018.01.13 10:00   CVSE III.

3-15

Gödöllő 3. 2018.02.09 18:00
Zsámbéki SBE

14-4

Gyáli ASE I. 2018.01.14 11:00 Zsámbéki SBE

16-2

Gödöllő 5. 2018.02.11 11:00

14. forduló

 

15. forduló

Dabas-Sári AC II.

14-4

CVSE III. 2018.02.13 18:30   Gödöllő 3.

17-1

Dabas-Sári AC II. 2018.02.22 18:30
Kakucs KSE I

7-11

Gödöllő 3. 2018.03.24 10:00   Gödöllő 4.

16-2

Gödöllő 5. 2018.02.25 10:00
Gödöllő 5.

8-10

Váci Reménység II. 2018.02.15 18:00   OBCSE II.

14-4

Újhartyán VSE 2018.02.25 10:00
OBCSE II.

3-15

Zsámbéki SBE 2018.03.25 10:00   CVSE III.

10-8

Gyáli ASE I. 2018.02.23 18:00
Gyáli ASE I.

14-4

Gödi SE II. 2018.02.17 16:30   Váci Reménység II.

5-13

Kakucs KSE I 2018.02.24 10:00
Újhartyán VSE

7-11

Gödöllő 4. 2018.02.14 18:30 Zsámbéki SBE

15-3

Gödi SE II. 2018.02.24 10:00

16. forduló

 

17. forduló

Dabas-Sári AC II.

8-10

Váci Reménység II. 2018.03.13 18:30   Gödöllő 3.

15-3

Gödi SE II. 2018.04.12 18:30
Kakucs KSE I

12-6

Gödöllő 4. 2018.04.07 10:00   Gödöllő 4.

9-9

Dabas-Sári AC II. 2018.04.15 10:00
Gödi SE II.

11-7

CVSE III. 2018.03.25 10:00   OBCSE II.

2-16

Kakucs KSE I 2018.04.15 10:00
Gödöllő 5.

4-14

OBCSE II. 2018.03.08 18:00   CVSE III.

7-11

Zsámbéki SBE 2018.04.13 18:00
Gyáli ASE I.

5-13

Gödöllő 3. 2018.03.17 16:30   Újhartyán VSE

17-1

Gödöllő 5. 2018.04.11 18:30
Zsámbéki SBE

13-5

Újhartyán VSE 2018.03.18 11:00 Váci Reménység II.

14-4

Gyáli ASE I. 2018.04.14 10:00

18. forduló

 

19. forduló

Dabas-Sári AC II.

xx-xx

Gödöllő 5. 2018.04.24 18:30 Gödi SE II. xx-xx Gödöllő 5. 2018.05.13 10:00
Gödi SE II.

xx-xx

OBCSE II. 2018.04.29 10:00   Gödöllő 3.

xx-xx

OBCSE II. 2018.05.10 18:30
Gödöllő 3.

xx-xx

Váci Reménység II. 2018.04.26 18:30   Gyáli ASE I.

xx-xx

Kakucs KSE I 2018.05.12 16:30
Gyáli ASE I.

xx-xx

Újhartyán VSE 2018.04.28 16:30   CVSE III.

xx-xx

Újhartyán VSE 2018.05.11 18:00
CVSE III.

xx-xx

Gödöllő 4. 2018.04.27 18:00   Váci Reménység II.

xx-xx

Gödöllő 4. 2018.05.12 10:00
Zsámbéki SBE

xx-xx

Kakucs KSE I 2018.04.29 11:00 Zsámbéki SBE xx-xx Dabas-Sári AC II. 2018.05.14 11:00

20. forduló

 

21. forduló

Gödöllő 3.

xx-xx

Zsámbéki SBE 2018.05.17 18:30   Kakucs KSE I

xx-xx

Dabas-Sári AC II. 2018.05.26 10:00
Gödöllő 4.

xx-xx

Gödi SE II. 2018.05.20 10:00   Gödöllő 4. xx-xx Gödöllő 3. 2018.05.27 10:00
Gödöllő 5.

xx-xx

Kakucs KSE I 2018.05.17 18:00   Gödöllő 5. xx-xx Gyáli ASE I. 2018.05.24 18:00
OBCSE II.

xx-xx

Gyáli ASE I. 2018.05.20 10:00   OBCSE II. xx-xx CVSE III. 2018.05.27 10:00
Újhartyán VSE

xx-xx

Dabas-Sári AC II. 2018.05.16 18:30   Újhartyán VSE xx-xx Gödi SE II. 2018.05.23 18:30
Váci Reménység II.

xx-xx

CVSE III. 2018.05.19 10:00 Váci Reménység II. xx-xx Zsámbéki SBE 2018.05.26 10:00

22. forduló

   
Dabas-Sári AC II. xx-xx Gyáli ASE I. 2018.05.29 18:30  
Kakucs KSE I xx-xx Gödi SE II. 2018.06.02 10:00            
Gödöllő 4. xx-xx Zsámbéki SBE 2018.06.03 10:00            
Gödöllő 5. xx-xx CVSE III. 2018.05.31 18:00            
OBCSE II. xx-xx Váci Reménység II. 2018.06.03 10:00            
Újhartyán VSE xx-xx Gödöllő 3. 2018.05.30 18:30