Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2017/2018.-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Gyáli ASE I.

3-15

Zsámbéki SBE 2017.09.16 16:30   Gödöllő 5.

1-17

Zsámbéki SBE 2017.09.21. 18:30
Dabas Sári AC II.

15-3

Gödi SE II. 2017.09.12 18:30 Újhartyán VSE

3-15

Kakucs KSE I. 2017.09.20. 18:30
Kakucs KSE I.

15-3

CVSE III. 2017.09.16 10:00   OBCSE II.

7-11

Dabas Sári AC II. 2017.09.24 10:00 
Gödöllő 5.

3-15

Gödöllő 3. 2017.09.14 18:30   Gödöllő 4.

14-4

Gyáli ASE I. 2017.09.24 10:00
Újhartyán VSE

7-11

Váci Rem. II. 2017.09.13 18:30   Váci Rem. II.

10-8

Gödi SE II. 2017.09.23 10:00
OBCSE II.

9-9

Gödöllő 4. 2017.09.17 10:00 Gödöllő 3.

16-2

CVSE III. ??? ???

3. forduló

 

4. forduló

Gödöllő 4.

11-7

Újhartyán VSE 2017.10.01 10:00   CVSE III.

3-15

Gyáli ASE I. 2017.10.13 18:30
Váci Rem. II.

16-2

Gödöllő 5. 2017.09.30 10:00   Dabas Sári AC II.

5-13

Gödöllő 3. 2017.10.10 18:30
Gödöllő 3.

13-5

Kakucs KSE I. 2017.10.26 18:30   Kakucs KSE I.

11-7

Váci Rem. II. 2017.10.14 10:00
CVSE III.

2-16

Dabas Sári AC II. 2017.09.29 18:00   Gödöllő 5.

5-13

Gödöllő 4. 2017.10.12 18:30
Gödi SE II.

7-11

Gyáli ASE I. 2017.10.01 10:00   Újhartyán VSE

9-9

OBCSE II. 2017.10.11 18:30
Zsámbéki SBE

15-3

OBCSE II. 2017.10.01 10:00 Gödi SE II.

7-11

Zsámbéki SBE 2017.10.15 10:00

5. forduló

 

6. forduló

Újhartyán VSE

5-13

Zsámbéki SBE 2017.10.18 18:30   Gyáli ASE I.

3-15

Váci Rem. II. 2017.11.14 19:30
OBCSE II.

14-4

Gödöllő 5. 2017.10.22 10:00   Dabas Sári AC II.

8-10

Gödöllő 4. 2017.10.24 18:30
Gödöllő 4.

8-10

Kakucs KSE I. 2017.10.22 10:00   Kakucs KSE I.

13-5

OBCSE II. 2017.10.28 10:00
Váci Rem. II.

11-7

Dabas Sári AC II. 2017.10.21 10:00   Gödöllő 5.

7-11

Újhartyán VSE 2017.11.02 18:00
Gödöllő 3.

16-2

Gyáli ASE I. 2017.10.19 18:30   Gödi SE II.

1-17

Gödöllő 3. 2017.12.10 14:00
CVSE III.

12-6

Gödi SE II. 2017.10.20 18:00 Zsámbéki SBE

15-3

CVSE III. 2017.10.29 11:00

7. forduló

 

8. forduló

Kakucs KSE I.

9-9

Zsámbéki SBE 2017.11.18 10:00   Dabas Sári AC II. 6-12 Zsámbéki SBE 2017.11.28 18:30
Gödöllő 5.

3-15

Dabas Sári AC II. 2017.11.16 18:30   Kakucs KSE I.

13-5

Gyáli ASE I. 2017.12.02 10:00
Újhartyán VSE

10-8

Gyáli ASE I. 2017.11.15 18:30   Gödöllő 5.

5-13

Gödi SE II. 2017.11.30 18:00
OBCSE II.

6-12

Gödi SE II. 2017.11.19 10:00   Újhartyán VSE

8-10

CVSE III. 2017.11.29 18:30
Gödöllő 4.

10-8

CVSE III. 2017.11.23 18:00   OBCSE II.

4-14

Gödöllő 3. 2017.12.17 10:00
Váci Rem. II.

7-11

Gödöllő 3. 2017.11.21 18:00 Gödöllő 4. 10-8 Váci Rem. II. 2017.12.03 10:00

9. forduló

 

10. forduló

Gyáli ASE I.

9-9

OBCSE II. 2017.12.09 16:30   Gyáli ASE I.

10-8

Gödöllő 5. 2017.12.16 16:30
Dabas Sári AC II.

13-5

Újhartyán VSE 2017.12.05 18:30   Dabas Sári AC II. 8-10 Kakucs KSE I. 2017.12.12 18:30
Kakucs KSE I.

16-2

Gödöllő 5. 2017.12.09 10:00   Gödöllő 3. 10-6párn Gödöllő 4. 2017.12.14 18:30
CVSE III.

7-11

Váci Rem. II. 2017.12.08 18:00   CVSE III. 10-8 OBCSE II. 2017.12.15 18:00
Gödi SE II.

5-14

Gödöllő 4. 2017.12.10 10:00   Gödi SE II. 10-8 Újhartyán VSE 2017.12.17 10:00
Zsámbéki SBE

11-7

Gödöllő 3. 2017.10.25 17:00 Zsámbéki SBE 8-10 Váci Rem. II. 2017.12.17 11:00

11. forduló

   
Gyáli ASE I. 9-9 Dabas Sári AC II. 2017.12.23 16:30  
Váci Rem. II. 14-4 OBCSE II. 2017.12.21 18:30            
Gödöllő 3. 14-4 Újhartyán VSE 2017.12.23 10:00            
CVSE III. 14-4 Gödöllő 5. 2017.12.13 18:00            
Gödi SE II. 4-14 Kakucs KSE I. 2017.11.26 10:00            
Zsámbéki SBE 9-9 Gödöllő 4. 2017.11.10 18:00