Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport (felső-, és alsóház), tavaszi fordulók
2014/2015.-as évad sorsolása, eredmények és meccslapok
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

"Felsőház" tavaszi 1. forduló (16)

 

"Alsóház" tavaszi 1. forduló (16)

Kakucs I

13-5

Maglódi TC I.

2015.03.21.

10:00

  GEAC V. 9-9 Eurokapu II 2015.03.19. 18:00
Vác III

7-11

GEAC IV

2015.03.22.

11:00

  Újhartyán SE II 13-5 Nagykáta ASE I 2015.03.22. 10:00
GYASE I.

5-13

Szada SE I.

2015.03.21.

16:30

  Göd II 10-8 Csömör SE I. 2015.03.22. 10:00
Őrbottyáni SE I.

8-10

DMTK I

2015.03.22.

10:00

  Tápógyörgyei ASK II 2-16 Dabas AC II 2015.03.21. 17:00

"Felsőház" tavasz 2. forduló (17)

 

"Alsóház"tavasz  2. forduló (17)

Kakucs I 6-12 Vác III 2015.04.11. 10:00   Nagykáta ASE I 8-10 Eurokapu II. 2015.04.11. 14:30
GYASE I. 5-13 GEAC IV. 2015.04.11. 16:30   Újhartyán SE II 13-5 Göd II. 2015.04.12. 10:00
Szada SE I. 16-2 DMTK I. 2015.05.15. 18:00   Tápiógyörgyei ASK II 5-13 Csömör SE I. 2015.04.11. 17:00
Maglódi TC I. 5-13 Őrbottyái SE I. 2015.04.12. 12:00 GEAC V. 7-11 Dabas AC II 2015.04.09. 18:00

"Felsőház" tavasz 3. forduló (18)

 

"Alsóház" 3. forduló (18)

GYASE I.

1-17

Kakucs I

2015.04.18

16:30

  Eurokapu II

15-3

Göd II

2015.04.18.

10:00

GEAC IV 11-7 DMTK I

2015.04.19.

10:00

  Újhartyán SE II 14-4 Tápógyörgyei ASK

2015.04.19.

10:00

Szada SE I. 12-6 Maglódi TC I.

2015.04.17.

18:00

  Csömör SE I. 5-13 GEAC V.

2015.04.18.

09:00

Őrbottyáni SE I. 6-12 Vác III

2015.04.19.

10:00

  Nagykáta ASE I 4-14 Dabas AC II

2015.04.18.

14:30

"Felsőház" 4. forduló (19)

 

"Alsóház" 4. forduló (19)

DMTK I

4-14

Kakucs I

2015.04.25.

11:30

  Dabas AC II

15-3

Eurokapu II

2015.04.25.

10:00

GEAC IV 11-7 Maglódi TC I.

2015.04.26.

10:00

  Újhartyán SE II 18-0jn Csömör SE I.

2015.04.26.

10:00

Szada SE I. 7-11 Vác III

2015.04.24.

18:00

  Tápógyörgyei ASK II 4-14 GEAC V.

2015.04.25.

17:00

Őrbottyáni SE I. 8-10 GYASE I.

2015.04.26.

11:30

  Nagykáta ASE I 10-8 Göd II

2015.04.25.

14:30

"Felsőház" 5. forduló (20)

 

"Alsóház" 5. forduló (20)

Kakucs I

14-4

Őrbottyáni SE I.

2015.05.02.

10:00

  Eurokapu II

12-6

Csömör SE I.

2015.05.02.

10:00

GEAC IV 13-5 Szada SE I.

2015.05.03.

10:00

  Újhartyán SE II 10-8 Dabas AC II

2015.05.03.

10:00

DMTK I 9-9 Maglódi TC I.

2015.05.02.

10:00

  GEAC V. 14-4 Göd II

2015.04.31.

18:00

Vác III 15-3 GYASE I.

2015.05.03.

11:00

  Tápógyörgyei ASK II 9-9 Nagykáta ASE I

2015.05.02.

17:00

"Felsőház" 6. forduló (21)

  "Alsóház" 6. forduló (21)
Szada SE I.

11-7

Kakucs I

2015.05.22.

18:00

  Eurokapu II

15-3

Tápógyörgyei ASK II

2015.05.09.

10:00

GEAC IV 14-4 Őrbottyáni SE I.

2015.05.10.

10:00

  GEAC V.

8-10

Újhartyán SE II

2015.05.07.

18:00

GYASE I. 9-9 Maglódi TC I.

2015.05.10.

17:00

  Csömör SE I.

11-7

Nagykáta ASE I

2015.05.09.

09:00

Vác III 16-2 DMTK I

2015.05.10.

11:00

  Dabas AC II

12-6

Göd II

2015.05.09.

10:00

"Felsőház" 7. forduló (22)

  "Alsóház" 7. forduló (22)
Kakucs I

12-6

GEAC IV

2015.05.24.

10:00

  Eurokapu II

8-10

Újhartyán SE II

2015.05.16.

10:00

Őrbottyáni SE I. 6-12 Szada SE I.

2015.05.17.

10:00

  Csömör SE I.

6-12

Dabas AC II

2015.05.16.

09:00

Maglódi TC I. 4-14 Vác III

2015.05.17.

12:00

  Nagykáta ASE I

5-13

GEAC V.

2015.05.16.

14:30

GYASE I. 5-13 DMTK I

2015.05.19.

16:30

  Göd II

10-8

Tápógyörgyei ASK II

2015.05.17.

10:00