Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport, őszi fordulók
2014/2015.-as évad sorsolása, eredmények és meccslapok
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Őrbottyán I

8-10

GEAC IV

2014.09.07.

10:00

  Eurokapu II 10-8 Vác III 2014.09.13. 10:00
Dunaharaszti I

12-6

Göd II

2014.09.06.

11:30

  Tápiógyörgye II 3-15 Újhartyán II 2014.09.13. 17:00
GEAC V

13-5

Nagykáta I

2014.09.04.

18:00

  Dabas II 9-9 GYASE I 2014.09.13. 10:00
Kakucs I

14-4

Szada I

2014.09.06.

10:00

  Kakucs I 14-4 Csömör I 2014.09.13. 10:00
Dabas II

7-11

Csömör I

2014.09.06.

10:00

  Szada I 13-5 GEAC V 2014.09.12. 18:00
GYASE I

13-5

Újhartyán II

2014.09.06.

14:00

Göd II 5-13 Nagykáta I 2014.09.14. 10:00
Tápiógyörgye II 3-15 Eurokapu II

2014.09.06.

17:00

  Dunaharaszti I

8-10

Őrbottyán I

2014.09.13.

11:30

Maglód I

6-12

Vác III

2014.09.06.

12:00

  Maglód I

1-17

GEAC IV

2014.09.13.

12:00

3. forduló

 

4. forduló

Nagykáta I 4-14 Őrbottyán I 2014.09.28. 10:30   Eurokapu II 3-15 GEAC IV 2014.10.03. 19:00
Göd II 4-14 Szada I 2014.09.28. 10:00   Újhartyán II 8-10 Maglód I 2014.10.05. 10:00
GEAC V 8-10 Csömör I 2014.09.25. 18:00   Dabas II 6-12 Vác III 2014.10.04. 10:00
Kakucs I 10-8 GYASE I 2014.09.27. 10:00 Kakucs I 16-2 Tápiógyörgye II 2014.10.04. 10:00
Dabas II 12-6 Tápiógyörgye II 2014.09.27. 10:00   GYASE I 14-4 GEAC V 2014.10.04. 16:30

Újhartyán II

11-7 Vác III 2014.09.28. 10:00 Csömör I 10-8 Göd II 2014.10.04. 09:00
Eurokapu II

9-9

Maglód I

2014.09.27.

10:00

  Szada I

13-5

Őrbottyán I

2014.10.03.

18:00

Dunaharaszti I

7-11

GEAC IV

2014.09.27.

11:30

  Nagykáta I

9-9

Dunaharaszti I

2014.10.05.

10:30

5. forduló

 

6. forduló

Őrbottyán I

13-5

Csömör I

2014.10.19.

10:00

  Újhartyán II

4-14

GEAC IV

2014.11.09.

10:00

Göd II 5-13 GYASE I

2014.10.19.

10:00

  Eurokapu II 6-12 Dabas II

2014.11.07.

19:00

GEAC V 15-3 Tápiógyörgye II

2014.10.16.

16:00

  Maglód I 4-14 Kakucs I

2014.11.08.

12:00

Vác III 0-18 Kakucs I

2014.10.24.

10:30

  GEAC V 7-11 Vác III 2014.11.06.

18:00

Dabas II 8-10 Maglód I

2014.10.19.

10:00

  Tápiógyörgye II 3-15 Göd II 2014.11.08.

17:00

Újhartyán II

8-10

Eurokapu II

2014.10.19.

10:00

GYASE I

9-9

Őrbottyán I 2014.11.08.

14:00

Dunaharaszti I

8-10

Szada I

2014.10.19.

11:30

  Csömör I

6-12

Dunaharaszti I

2014.11.08.

09:00

GEAC IV

11-7

Nagykáta I

2014.10.19.

10:00

  Nagykáta I

2-16

Szada I

2014.11.09.

10:30

7. forduló

 

8. forduló

Tápiógyörgye II

6-12

Őrbottyán I

2014.11.15.

17:00

  GEAC IV

12-6

Dabas II

2014.11.23.

10:00

Göd II 3-15 Vác III

2014.11.16.

10:00

  Kakucs I 14-4 Újhartyán II

2014.11.22.

10:00

GEAC V 7-11 Maglód I

2014.11.13.

18:00

  Eurokapu II 5-13 GEAC V

2014.11.22.

10:00

Eurokapu II 1-17 Kakucs I

2014.11.15.

10:00

  Maglód I 10-8 Göd II

2014.11.22.

12:00

Dabas II 7-11 Újhartyán II

2014.11.15.

10:00

  Vác III 7-11 Őrbottyán I

2014.11.23.

10:00

Nagykáta I

7-11

Csömör I

2014.11.16.

10:30

Tápiógyörgye II

0-18

Dunaharaszti I

2014.11.22.

17:00

Dunaharaszti I

6-12

GYASE I

2014.11.15.

11:30

  GYASE I

13-5

Nagykáta I

2014.11.22.

16:30

Szada I

8-10

GEAC IV

2014.11.15.

18:00

  Csömör I

5-13

Szada I

2014.11.22.

09:00

9. forduló

 

10. forduló

Őrbottyán I

10-8

Maglód I

2014.11.30.

10:00

  GEAC IV

7-11

Kakucs I

2014.12.07.

10:00

Göd II 6-12 Eurokapu II

2014.11.27.

18:00

  Dabas II 12-6 GEAC V

2014.12.06.

10:00

Újhartyán II 5-13 GEAC V

2014.11.30.

10:00

  Göd II 8-10 Újhartyán II

2014.12.07.

10:00

Kakucs I 17-1 Dabas II

2014.11.29.

10:00

  Őrbottyán I 15-3 Eurokapu II

2014.12.07.

10:00

Szada I 10-8 GYASE I

2014.11.29.

15:00

  Maglód I 12-6 Dunaharaszti I

2014.12.06.

12:00

Nagykáta I

13-5

Tápiógyörgye II

2014.11.29.

10:30

Vác III

18-0jn

Nagykáta I

2014.12.07.

10:00

Dunaharaszti I

2-16

Vác III

2014.11.29.

11:30

  Szada I

16-2

Tápiógyörgye II

2014.12.05.

18:00

Csömör I

4-14

GEAC IV

2014.11.29.

09:00

  GYASE I

15-3

Csömör I

2014.12.06.

14:00

11. forduló

  12. forduló
Újhartyán II

8-10

Őrbottyán I

2014.12.14.

10:00

  GEAC IV

12-6

GEAC V

2015.01.11.

10:00

Göd II 8-10 Dabas II

2014.12.14.

10:00

  Kakucs I

18-0jn

Göd II

2015.01.11.

10:00

GEAC V 3-15 Kakucs I

2014.12.11.

18:00

  Őrbottyán I

11-7

Dabas II

2015.01.11.

10:00

Csömör I 11-7 Tápiógyörgye II

2014.12.14.

09:00

  Újhartyán II

4-14

Dunaharaszti I

2015.01.11.

10:00

Vác III 11-7 Szada I

2014.12.14.

10:00

  Eurokapu II

14-4

Nagykáta I

2015.01.11.

10:00

Nagykáta I 2-16 Maglód I

2014.12.14.

10:00

Maglód I

11-7

Szada I

2015.01.11.

12:00

Dunaharaszti I

8-10

Eurokapu II

2014.12.14.

11:30

  Vác III

15-3

Csömör I

2015.01.11.

11:00

GEAC IV

16-2

GYASE I

2014.12.14.

10:00

  GYASE I

14-4

Tápiógyörgye II

2015.01.11.

16:30

13. forduló

  14. forduló
Őrbottyán I

7-11

Kakucs I

2015.02.15.

10:00

  GEAC IV

17-1

Göd II

2015.02.22.

10:00

Göd II 7-11 GEAC V 2015.02.15.

10:00

  GEAC V

9-9

Őrbottyán I 2015.02.19.

18:00

GYASE I 5-13 Vác III 2015.02.14.

14:30

  Kakucs I

15-3

Dunaharaszti I 2015.02.21.

10:00

Csömör I 8-10 Maglód I 2015.02.14.

09:00

  Dabas II

14-4

Nagykáta I 2015.02.21.

10:00

Szada I 10-8 Eurokapu II 2015.02.13.

18:00

  Újhartyán II

5-13

Szada I 2015.02.22.

10:00

Nagykáta I 0-18 jn Újhartyán II 2015.02.15.

10:30

Csömör I

9-9

Eurokapu II 2015.02.21.

09:00

Dunaharaszti I

12-6

Dabas II 2015.02.14.

10:30

  Maglód I

11-7

GYASE I 2015.02.22.

10:00

Tápiógyörgye II

3-15

GEAC IV 2015.02.14.

17:00

  Vác III

15-3

Tápiógyörgye II 2015.02.22.

10:00

15. forduló

   
Őrbottyán I

11-7

Göd II

2015.03.07.

10:00

           
Tápiógyörgye II 6-12 Maglód I 2015.03.07.

17:00

           
Eurokapu II 8-10 GYASE I 2015.03.07.

10:00

           
Csömör I 0-18 Újhartyán II 2015.03.07.

09:00

           
Szada I 12-6 Dabas II 2015.03.06.

18:00

           
Nagykáta I 18-0 Kakucs I nem jelent meg 2015.03.08.

10:30

         
GEAC V

8-10

Dunaharaszti I 2015.03.05.

18:00

           
GEAC IV

12-6

Vác III 2015.03.07.

10:00