Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "C" csoport
2016/2017.-es évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló-tsz1

 

13. forduló-tsz2

Vámosmikola II.

0-18

Vámosmikola I. 2017.01.13 18:00   Vámosmikola II.

1-17

Eurokapu IV 2017.02.10 18:00
Hévízgyörki AC II

16-2

Csömöri SE II 2017.01.15 13:00   OBCSE III.

11-7

Vecsés SE II 2017.02.12 13:30
Maglódi TC III

4-14

OBCSE III. 2017.01.14 12:00   Csömöri SE II

8-10

D.keszi Városi SE 2017.02.11 09:00
Eurokapu III.

14-4

Eurokapu IV 2017.01.14 10:00   Vámosmikola I.

18-0

OBCSE IV 2017.02.24 18:00
King-Pong SE II

1-17

Vecsés SE II 2017.01.12 18:00   Hévízgyörki AC II

16-2

King-Pong SE II 2017.02.12 13:00
OBCSE IV

8-10

D.keszi Városi SE 2017.03.08 13:30 Maglódi TC III

7-11

Eurokapu III. 2017.02.11 12:00

14. forduló-tsz3

 

15. forduló-tsz4

Vecsés SE II

17-1

OBCSE IV 2017.02.18 11:00   Maglódi TC III

12-6

Vámosmikola I. 2017.03.18 12:00
Eurokapu IV

12-6

King-Pong SE II 2017.02.18 10:00   Csömöri SE II

2-16

Eurokapu III. 2017.03.18 09:00
OBCSE III.

14-4

Eurokapu III. 2017.02.19 10:00   King-Pong SE II

0-18

OBCSE III. 2017.03.16 18:00
Csömöri SE II

5-13

Maglódi TC III 2017.02.18 09:00   Eurokapu IV

15-3

OBCSE IV 2017.03.18 10:00
Vámosmikola I.

7-11

Hévízgyörki AC II 2017.02.17 18:00   D.keszi Városi SE

4-14

Vecsés SE II 2017.03.18 10:00
D.keszi Városi SE

18-0

Vámosmikola II. 2017.02.18 10:00 Hévízgyörki AC II

17-1

Vámosmikola II. 2017.03.19 13:00

16. forduló-tsz5

 

17. forduló-tsz6

Vámosmikola I.

7-11

Eurokapu III. 2017.03.24 18:00   OBCSE IV

6-12

Csömöri SE II 2017.04.16 13:30
Csömöri SE II

14-4

King-Pong SE II 2017.03.25 09:00   Vecsés SE II

13-5

Eurokapu IV 2017.04.15 11:00
Hévízgyörki AC II

12-6

Maglódi TC III 2017.03.26 13:00   Eurokapu III.

11-7

Hévízgyörki AC II 2017.04.15 10:00
OBCSE III.

18-0

OBCSE IV 2017.03.26 10:00   D.keszi Városi SE

9-9

OBCSE III. 2017.05.07 10:00
Eurokapu IV

6-12

D.keszi Városi SE 2017.04.02 10:00   King-Pong SE II

4-14

Vámosmikola I. 2017.04.13 18:00
Vámosmikola II.

1-17

Vecsés SE II 2017.03.24 18:00 Maglódi TC III

15-3

Vámosmikola II. 2017.04.15 12:00

18. forduló-tsz7

 

19. forduló-tsz8

Csömöri SE II

11-7

Eurokapu IV 2017.04.29 09:00   Hévízgyörki AC II 14-4 Eurokapu IV 2017.05.14 13:00
Eurokapu III.

18-0

King-Pong SE II 2017.04.29 10:00   Vámosmikola I.

1-17

OBCSE III. 2017.05.12 18:00
Vámosmikola II.

2-16

OBCSE III. 2017.05.05 18:00   King-Pong SE II

8-10

OBCSE IV 2017.05.11 18:00
Maglódi TC III

18-0

OBCSE IV 2017.04.29 12:00   Csömöri SE II

13-5

Vámosmikola II. 2017.05.14 09:00
Hévízgyörki AC II

14-4

D.keszi Városi SE 2017.04.30 13:00   Eurokapu III.

18-0

D.keszi Városi SE 2017.05.13 10:00
Vámosmikola I.

8-10

Vecsés SE II 2017.04.28 18:00 Maglódi TC III 6-12 Vecsés SE II 2017.05.13 12:00

20. forduló-tsz9

 

21. forduló-tsz10

Vecsés SE II

14-4

Csömöri SE II 2017.05.20 11:00   OBCSE IV

0-18

Eurokapu III. 2017.05.28 13:30
OBCSE IV

0-18

Hévízgyörki AC II 2017.05.21 13:30   Vecsés SE II 14-4 Hévízgyörki AC II 2017.05.27 11:00
Maglódi TC III

18-0

King-Pong SE II 2017.05.20 12:00   D.keszi Városi SE 9-9 Maglódi TC III 2017.05.27 10:00
Eurokapu IV

3-15

OBCSE III. 2017.05.20 10:00   Csömöri SE II 0-18 OBCSE III. 2017.05.27 09:00
D.keszi Városi SE

9-9

Vámosmikola I. 2017.05.20 10:00   Eurokapu IV 6-12 Vámosmikola I. 2017.05.27 10:00
Eurokapu III.

16-2

Vámosmikola II. 2017.05.20 10:00 King-Pong SE II 15-3 Vámosmikola II. 2017.05.24 18:00

22. forduló-tsz11

   
Vecsés SE II 10-8 Eurokapu III. 2017.06.03 11:00  
OBCSE III. 11-7 Hévízgyörki AC II 2017.06.04 10:00            
D.keszi Városi SE 18-0 King-Pong SE II 2017.05.24 10:00            
Eurokapu IV 11-7 Maglódi TC III 2017.06.03 10:00            
Csömöri SE II 4-14 Vámosmikola I. 2017.06.03 09:00            
OBCSE IV 7-11 Vámosmikola II. 2017.06.04 13:30