Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "C északi" csoport
2016/2017.-es évad őszi fordulók eredményei/meccslapjai (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

2. forduló

Vámosmikola I.

18-0

Vámosmikola II. 2016.09.?? 18:00   Eurokapu IV

17-1

Vámosmikola II. 2016.09.17 10:00
Csömöri SE II

6-12

Hévízgyörki AC II 2016.09.03 9:00   Vecsés SE II

9-7

OBCSE III. 2016.09.17 11:00
OBCSE III.

12-6

Maglódi TC III 2016.09.04 10:00   D.keszi Városi SE

11-7

Csömöri SE II 2016.09.17 10:00
Eurokapu IV

4-14

Eurokapu III. 2016.09.06 19:00   OBCSE IV

1-17

Vámosmikola I. 2016.09.18 13:30
Vecsés SE II

17-1

King-Pong SE II 2016.09.03 11:00   King-Pong SE II

0-18

Hévízgyörki AC II 2016.09.15 18:00
D.keszi Városi SE

11-7

OBCSE IV 2016.09.03 10:00 Eurokapu III.

14-4

Maglódi TC III 2016.09.17 10:00

3. forduló

 

4. forduló

OBCSE IV

2-16

Vecsés SE II 2016.09.25 13:30   Vámosmikola I.

10-8

Maglódi TC III 2016.09.30 18:00
King-Pong SE II

3-15

Eurokapu IV 2016.09.22 18:00   Eurokapu III.

16-2

Csömöri SE II 2016.10.01 10:00
Eurokapu III.

7-11

OBCSE III. 2016.09.24 10:00   OBCSE III.

16-2

King-Pong SE II 2016.10.02 10:00
Maglódi TC III

15-3

Csömöri SE II 2016.09.24 12:00   Eurokapu IV

11-7

OBCSE IV 2016.10.01 10:00
Hévízgyörki AC II

5-13

Vámosmikola I. 2016.09.25 13:00   Vecsés SE II

13-5

D.keszi Városi SE 2016.10.01 11:00
D.keszi Városi SE

18-0

Vámosmikola II. 2016.10.19 18:00 Vámosmikola II.

0-18

Hévízgyörki AC II 2016.09.30 18:00

5. forduló

 

6. forduló

Eurokapu III.

11-7

Vámosmikola I. 2016.10.08 09:00   Csömöri SE II

17-1

OBCSE IV 2016.10.15 09:00
King-Pong SE II

2-16

Csömöri SE II 2016.10.06 18:00   Eurokapu IV

6-12

Vecsés SE II 2016.10.16 10:00
Maglódi TC III

5-13

Hévízgyörki AC II 2016.10.08 12:00   Hévízgyörki AC II

5-13

Eurokapu III. 2016.10.16 13:00
OBCSE IV

0-18

OBCSE III. 2016.10.09 13:30   OBCSE III.

15-3

D.keszi Városi SE 2016.10.16 10:00
D.keszi Városi SE

9-9

Eurokapu IV 2016.10.08 10:00   Vámosmikola I.

18-0

King-Pong SE II 2016.10.14 18:00
Vecsés SE II

18-0

Vámosmikola II. 2016.10.08 11:00 Vámosmikola II.

1-17

Maglódi TC III 2016.10.14 18:00

7. forduló

 

8. forduló

Eurokapu IV

10-8

Csömöri SE II 2016.11.05 10:00   Eurokapu IV 5-13 Hévízgyörki AC II 2016.11.12 10:00
King-Pong SE II

1-17

Eurokapu III. 2016.11.03 18:00   OBCSE III.

15-3

Vámosmikola I. 2016.11.13 10:00
OBCSE III.

18-0

Vámosmikola II. 2016.11.06 10:00   OBCSE IV

7-11

King-Pong SE II 2016.11.13 13:30
OBCSE IV

2-16

Maglódi TC III 2016.11.06 13:30   Vámosmikola II.

0-18

Csömöri SE II 2016.11.16 18:00
D.keszi Városi SE

10-8

Hévízgyörki AC II 2016.11.05 10:00   D.keszi Városi SE

7-11

Eurokapu III. 2016.11.12 10:00
Vecsés SE II

14-4

Vámosmikola I. 2016.11.05 11:00 Vecsés SE II 12-6 Maglódi TC III 2016.11.12 11:00

9. forduló

 

10. forduló

Csömöri SE II

4-14

Vecsés SE II 2016.11.19 09:00   Eurokapu III.

18-0

OBCSE IV 2016.11.26 10:00
Hévízgyörki AC II

16-2

OBCSE IV 2016.11.20 13:00   Hévízgyörki AC II 9-9 Vecsés SE II 2016.11.27 13:00
King-Pong SE II

2-16

Maglódi TC III 2016.11.17 18:00   Maglódi TC III 0-16 D.keszi Városi SE 2016.11.26 10:00
OBCSE III.

12-6

Eurokapu IV 2016.11.20 10:00   OBCSE III. 18-0 Csömöri SE II 2016.11.27 10:00
Vámosmikola I.

12-6

D.keszi Városi SE 2016.11.18 18:00   Vámosmikola I. 15-3 Eurokapu IV 2016.11.25 18:00
Vámosmikola II.

0-18

Eurokapu III. 2016.11.18 18:00 Vámosmikola II. 7-11 King-Pong SE II 2016.11.25 18:00

11. forduló

   
Eurokapu III. 5-13 Vecsés SE II 2016.12.03 10:00  
Hévízgyörki AC II 9-9 OBCSE III. 2016.12.04 13:00            
King-Pong SE II 5-13 D.keszi Városi SE 2016.12.01 18:00            
Maglódi TC III 13-5 Eurokapu IV 2016.12.03 12:00            
Vámosmikola I. 14-4 Csömöri SE II 2016.12.02 18:00            
Vámosmikola II. 8-10 OBCSE IV 2016.12.02 18:00