Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" csoport
2016/2017.-es évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló-tsz1

 

13. forduló-tsz2

GEAC V.

17-1

Telki SE 2017.01.12 18:00   Telki SE

7-14

DMTK II. 2017.02.11 10:00
Gödi SE III

18-0

Váci Reménység III. 2017.01.15 10:00   Maglódi TC II

10-8

Hévízgyörk ASE I 2017.02.25 12:00
OBCSE II.

14-4

Maglódi TC II 2017.01.15 10:00   Váci Reménység III.

2-16

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2017.02.11 10:00
Tápiógyörgye ASK II

10-8

DMTK II. 2017.01.14 14:00   GEAC V.

14-4

Albertirsa SE I 2017.02.13 18:00
GYASE II

13-5

Hévízgyörk ASE I 2017.01.14 16:30   GYASE II

7-11

Gödi SE III 2017.02.11 16:30
Albertirsa SE I

9-9

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2017.01.12 19:00 OBCSE II.

16-2

Tápiógyörgye ASK II 2017.02.12 10:00

14. forduló-tsz3

 

15. forduló-tsz4

Hévízgyörk ASE I

6-12

Albertirsa SE I 2017.02.19 10:00   OBCSE II.

10-8

GEAC V. 2017.03.19 10:00
DMTK II.

7-11

GYASE II 2017.02.18 11:30   Tápiógyörgye ASK II

18-0

Váci Reménység III. 2017.03.18 14:00
Maglódi TC II

9-9

Tápiógyörgye ASK II 2017.02.18 12:00   GYASE II

16-2

Maglódi TC II 2017.03.18 16:30
Váci Reménység III.

0-18

OBCSE II. 2017.02.18 10:00   DMTK II.

8-10

Albertirsa SE I 2017.03.18 11:30
Gödi SE III

8-10

GEAC V. 2017.02.16 18:00   Füstcsőmester Kakucs KSE II

10-8

Hévízgyörk ASE I 2017.03.19 10:00
Füstcsőmester Kakucs KSE II

12-6

Telki SE 2017.02.19 10:00 Gödi SE III

14-4

Telki SE 2017.03.19 10:00

16. forduló-tsz5

 

17. forduló-tsz6

Telki SE

11-7

Hévízgyörk ASE I 2017.03.26 10:00   GYASE II

2-16

GEAC V. 2017.04.15 16:30
DMTK II.

8-10

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2017.03.25 11:30   Albertirsa SE I

17-1

Váci Reménység III. 2017.04.13 19:00
Maglódi TC II

6-12

Albertirsa SE I 2017.03.25 12:00   Füstcsőmester Kakucs KSE II

12-6

Maglódi TC II 2017.04.16 10:00
GYASE II

17-1

Váci Reménység III. 2017.03.25 16:30   Hévízgyörk ASE I

7-11

DMTK II. 2017.04.22 10:00
GEAC V.

13-5

Tápiógyörgye ASK II 2017.03.23 18:00   Gödi SE III

10-8

Tápiógyörgye ASK II 2017.04.15 10:00
Gödi SE III

3-15

OBCSE II. 2017.03.26 10:00 OBCSE II.

17-1

Telki SE 2017.04.16 10:00

18. forduló-tsz7

 

19. forduló-tsz8

OBCSE II.

12-6

Albertirsa SE I 2017.04.30 10:00   GYASE II 8-10 Albertirsa SE I 2017.05.13 16:30
Gödi SE III

15-3

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2017.04.30 10:00   Gödi SE III

11-7

DMTK II. 2017.05.14 10:00
GEAC V.

13-5

Hévízgyörk ASE I 2017.04.27 18:00   Tápiógyörgye ASK II

12-6

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2017.05.13 14:00
Telki SE

12-6

Maglódi TC II 2017.04.30 10:00   OBCSE II.

18-0

Hévízgyörk ASE I 2017.05.14 10:00
Tápiógyörgye ASK II

12-6

GYASE II 2017.04.29 14:00   GEAC V.

12-6

Maglódi TC II 2017.05.11 18:30
DMTK II.

15-3

Váci Reménység III. 2017.04.29 11:30 Váci Reménység III. 4-14 Telki SE 2017.05.14 10:00

20. forduló-tsz9

 

21. forduló-tsz10

Füstcsőmester Kakucs KSE II

2-16

GEAC V. 2017.05.21 10:00   DMTK II.

3-15

GEAC V. 2017.05.27 11:30
Albertirsa SE I

5-13

Gödi SE III 2017.05.18 19:00   Hévízgyörk ASE I 1-17 Gödi SE III 2017.05.28 10:00
DMTK II.

11-7

Maglódi TC II 2017.05.20 11:30   Füstcsőmester Kakucs KSE II 0-18 OBCSE II. 2017.05.28 10:00
GYASE II

4-14

OBCSE II. 2017.05.21 ??:??   Telki SE 12-6 GYASE II 2017.05.28 10:00
Tápiógyörgye ASK II

12-6

Telki SE 2017.05.20 14:00   Albertirsa SE I 8-10 Tápiógyörgye ASK II 2017.05.25 19:00
Hévízgyörk ASE I

17-1

Váci Reménység III. 2017.05.21 10:00 Maglódi TC II 14-4 Váci Reménység III. 2017.05.27 12:00

22. forduló-tsz11

   
Váci Reménység III. 2-16 GEAC V. 2017.06.03 10:00  
Maglódi TC II 15-3 Gödi SE III 2017.06.03 12:00            
DMTK II. 1-17 OBCSE II. 2017.06.03 11:30            
Füstcsőmester Kakucs KSE II 13-5 GYASE II 2017.06.04 10:00            
Hévízgyörk ASE I 10-8 Tápiógyörgye ASK II 2017.06.04 10:00            
Albertirsa SE I 13-5 Telki SE 2017.06.01 19:00