Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" csoport
2016/2017.-es évad őszi fordulók eredményei/meccslapjai (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

GEAC V.

14-4

Telki SE 2016.09.11 17:00   DMTK II.

15-3

Telki SE 2016.09.17 11:30
Váci Reménység III.

0-18

Gödi SE III 2016.09.03 10:00   Hévízgyörk ASE I

3-15

Maglódi TC II 2016.09.18 10:00
Maglódi TC II

5-13

OBCSE II. 2016.09.03 12:00   Füstcsőmester Kakucs KSE II

18-0

Váci Reménység III. 2016.09.18 10:00
DMTK II.

6-12

Tápiógyörgye ASK II 2016.09.03 11:30   Albertirsa SE I

9-9

GEAC V. 2016.09.15 19:00
Hévízgyörk ASE I

3-15

GYASE II 2016.09.04 10:00   Gödi SE III

11-7

GYASE II 2016.09.13 19:00
Füstcsőmester Kakucs KSE II

9-9

Albertirsa SE I 2016.09.04 10:00 Tápiógyörgye ASK II

4-14

OBCSE II. 2016.09.17 14:00

3. forduló

 

4. forduló

Albertirsa SE I

14-4

Hévízgyörk ASE I 2016.09.22 19:00   GEAC V.

6-12

OBCSE II. 2016.09.29 18:00
GYASE II

14-4

DMTK II. 2016.09.24 16:30   Váci Reménység III.

3-15

Tápiógyörgye ASK II 2016.10.01 10:00
Tápiógyörgye ASK II

4-14

Maglódi TC II 2016.09.24 14:00   Maglódi TC II

15-3

GYASE II 2016.10.01 12:00
OBCSE II.

18-0

Váci Reménység III. 2016.09.25 10:00   DMTK II.

3-15

Albertirsa SE I 2016.10.01 11:30
GEAC V.

10-8

Gödi SE III 2016.12.22 18:00   Hévízgyörk ASE I

10-8

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2016.10.28 18:00
Telki SE

5-13

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2016.09.25 10:00 Telki SE

4-14

Gödi SE III 2016.10.02 10:00

5. forduló

 

6. forduló

Hévízgyörk ASE I

13-5

Telki SE 2016.10.09 10:00   GEAC V.

7-11

GYASE II 2016.10.16 18:00
Füstcsőmester Kakucs KSE II

7-11

DMTK II. 2016.10.09 10:00   Váci Reménység III.

1-17

Albertirsa SE I 2016.10.15 10:00
Albertirsa SE I

10-8

Maglódi TC II 2016.10.06 19:00   Maglódi TC II

9-9

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2016.10.22 12:00
Váci Reménység III.

1-17

GYASE II 2016.10.08 10:00   DMTK II.

7-11

Hévízgyörk ASE I 2016.10.15 11:30
Tápiógyörgye ASK II

9-9

GEAC V. 2016.10.08 14:00   Tápiógyörgye ASK II

5-13

Gödi SE III 2016.10.15 14:00
OBCSE II.

15-3

Gödi SE III 2016.10.09 10:00 Telki SE

6-12

OBCSE II. 2016.10.16 10:00

7. forduló

 

8. forduló

Albertirsa SE I

2-16

OBCSE II. 2016.11.03 19:00   Albertirsa SE I 11-7 GYASE II 2016.11.10 19:00
Füstcsőmester Kakucs KSE II

6-12

Gödi SE III 2016.11.06 10:00   DMTK II.

6-12

Gödi SE III 2016.11.12 11:30
Hévízgyörk ASE I

3-15

GEAC V. 2016.11.06 10:00   Füstcsőmester Kakucs KSE II

14-4

Tápiógyörgye ASK II 2016.11.13 10:00
Maglódi TC II

10-8

Telki SE 2016.11.05 12:00   Hévízgyörk ASE I

2-16

OBCSE II. 2016.11.13 10:00
GYASE II

15-3

Tápiógyörgye ASK II 2016.11.05 16:30   Maglódi TC II

11-7

GEAC V. 2016.10.16 12:00
Váci Reménység III.

0-18

DMTK II. 2016.11.05 10:00 Telki SE 14-4 Váci Reménység III. 2016.11.13 10:00

9. forduló

 

10. forduló

GEAC V.

11-7

Füstcsőmester Kakucs KSE II 2016.11.17 18:00   GEAC V.

13-5

DMTK II. 2016.11.24 18:00
Gödi SE III

11-7

Albertirsa SE I 2016.11.19 10:00   Gödi SE III 12-6 Hévízgyörk ASE I 2016.11.26 10:00
Maglódi TC II

3-15

DMTK II. 2016.11.19 12:00   OBCSE II. 12-6 Füstcsőmester Kakucs KSE II 2016.11.27 10:00
OBCSE II.

17-1

GYASE II 2016.11.20 10:00   GYASE II 13-5 Telki SE 2016.11.26 16:30
Telki SE

8-10

Tápiógyörgye ASK II 2016.11.20 10:00   Tápiógyörgye ASK II 7-11 Albertirsa SE I 2016.11.26 14:00
Váci Reménység III.

0-18

Hévízgyörk ASE I 2016.11.19 10:00 Váci Reménység III. 10-8 Maglódi TC II 2016.11.26 10:00

11. forduló

   
GEAC V. 17-1 Váci Reménység III. 2016.12.01 18:00  
Gödi SE III 9-9 Maglódi TC II 2016.12.03 10:00            
OBCSE II. 14-4 DMTK II. 2016.12.04 10:00            
GYASE II 8-10 Füstcsőmester Kakucs KSE II 2016.12.03 16:30            
Tápiógyörgye ASK II 11-7 Hévízgyörk ASE I 2016.12.03 14:00            
Telki SE 6-12 Albertirsa SE I 2016.12.04 10:00