Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2016/2017.-es évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló-tsz1

 

13. forduló-tsz2

Csömöri SE I.

14-4

Váci Rem.II. 2017.01.14 09:00   Cegléd VSE III

14-4

Csömöri SE I 2017.02.10 18:00
Dabas Sári AC II

9-9

Újhartyán VSE I. 2017.01.10 18:30   Gyáli ASE I.

7-11

Zsámbék SBE I 2017.02.11 14:00
Göd SE II

15-3

Zsámbék SBE I 2017.01.15 10:00   Újhartyán VSE I.

1-17

DMTK I. 2017.02.11 14:30
Eurokapu SE II

8-10

Cegléd VSE III 2017.02.15 18:30   Vác II.

1-17

Újhartyán VSE II 2017.02.11 10:00
GEAC IV

11-7

Gyáli ASE I. 2017.01.12 18:30   Dabas Sári AC II

17-1

GEAC IV 2017.02.07 18:30
Újhartyán VSE II

5-13

DMTK I. 2017.01.14 14:30 Göd SE II

4-14

Eurokapu SE II 2017.02.12 10:00

14. forduló-tsz3

 

15. forduló-tsz4

Gyáli ASE I.

9-9

Újhartyán VSE II. 2017.02.18 16:30   Göd SE II

15-3

Váci Rem.II. 2017.03.19 10:00
Cegléd VSE III

18-0

GEAC IV 2017.02.17 18:30   Eurokapu SE II

18-0

Újhartyán VSE I. 2017.03.18 10:00
Zsámbék SBE I

11-7

Eurokapu SE II 2017.02.19 11:00   Zsámbék SBE I

12-6

GEAC IV 2017.04.02 11:00
Újhartyán VSE I.

1-17

Göd SE II 2017.02.18 14:30   Újhartyán VSE II

1-17

Cegléd VSE III 2017.03.15 18:30
Váci Rem.II.

7-11

Dabas Sári AC II 2017.02.18 10:00   DMTK I.

13-5

Gyáli ASE I. 2017.03.18 11:30
DMTK I.

18-0

Csömöri SE I. 2017.02.18 11:30 Csömöri SE I.

9-9

Dabas Sári AC II 2017.03.18 09:00

16. forduló-tsz5

 

17. forduló-tsz6

Csömöri SE I.

6-12

Gyáli ASE I. 2017.03.25 10:00   Váci Rem.II.

4-14

GEAC IV 2017.04.15 11:00
Cegléd VSE III

18-0jn

DMTK I. 2017.03.24 18:00   Újhartyán VSE II.

11-7

Újhartyán VSE I. 2017.04.12 18:30
Zsámbék SBE I

9-9

Újhartyán VSE II 2017.03.26 11:00   DMTK I.

11-7

Zsámbék SBE I 2017.04.22 11:30
Újhartyán VSE I.

3-15

GEAC IV 2017.03.22 18:30   Gyáli ASE I.

3-15

Cegléd VSE III 2017.04.25 19:30
Eurokapu SE II

14-4

Váci Rem.II. 2017.03.25 10:00   Eurokapu SE II

12-6

Dabas Sári AC II 2017.04.18 18:30
Dabas Sári AC II

9-9

Göd SE II 2017.03.25 10:00 Göd SE II

11-7

Csömöri SE I. 2017.04.20 18:30

18. forduló-tsz7

 

19. forduló-tsz8

Dabas Sári AC II

9-9

DMTK I. 2017.04.25 18:30   Eurokapu SE II 14-4 DMTK I. 2017.05.13 10:00
Eurokapu SE II

18-0

GEAC IV 2017.04.20 10:00   Göd SE II

12-6

Gyáli ASE I. 2017.05.14 10:00
Újhartyán VSE I.

1-17

Cegléd VSE III 2017.04.26 18:30   Dabas Sári AC II

6-12

Cegléd VSE III 2017.05.09 18:30
Göd SE II

9-9

Újhartyán VSE II 2017.04.30 10:00   Csömöri SE I.

13-5

Újhartyán VSE I. 2017.05.14 09:00
Váci Rem.II.

3-15

Gyáli ASE I. 2017.05.02 18:00   GEAC IV

13-5

Újhartyán VSE II. 2017.05.16 ??:??
Csömöri SE I.

9-9

Zsámbék SBE I 2017.04.29 09:00 Váci Rem.II. 8-10 Zsámbék SBE I 2017.05.14 10:00

20. forduló-tsz9

 

21. forduló-tsz10

Eurokapu SE II

11-7

Csömöri SE I. 2017.05.20 10:00   Gyáli ASE I.

6-12

Dabas Sári AC II 2017.05.27 16:30
Újhartyán VSE II

7-11

Dabas Sári AC II 2017.06.?? 18:30   Újhartyán VSE II. 3-15 Eurokapu SE II 2017.05.24 18:30
GEAC IV

5-13

Göd SE II 2017.05.20 10:00   Csömöri SE I. 6-12 GEAC IV 2017.05.27 09:00
Gyáli ASE I.

14-4

Újhartyán VSE I. 2017.05.23 ??:??   DMTK I. 8-10 Göd SE II 2017.05.27 11:30
DMTK I.

18-0

Váci Rem.II. 2017.05.20 11:30   Zsámbék SBE I 10-8 Újhartyán VSE I. 2017.05.28 11:00
Cegléd VSE III

18-0jn

Zsámbék SBE I 2017.05.19 18:00 Cegléd VSE III 18-0jn Váci Rem.II. 2017.05.26 18:00

22. forduló-tsz11

   
Újhartyán VSE II 18-0jn Csömöri SE I. 2017.05.31 18:30  
Zsámbék SBE I 5-13 Dabas Sári AC II 2017.06.04 11:00            
Gyáli ASE I. 3-15 Eurokapu SE II 2017.06.03 16:30            
DMTK I. 15-3 GEAC IV 2017.03.03 11:30            
Cegléd VSE III 18-0jn Göd SE II 2017.06.02 18:00            
Újhartyán VSE I. 9-9 Váci Rem.II. 2017.05.31 18:30