Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2016/2017.-es évad őszi fordulók, eredményei/meccslapjai (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

Dabas Sári AC II

1. forduló

 

2. forduló

Váci Rem.II.

0-18

Csömöri SE I. 2016.09.03 10:00   Csömöri SE I

5-13

Cegléd VSE III 2016.09.17 09:00
Újhartyán VSE I.

3-15

Dabas Sári AC II 2016.09.07 18:30   Zsámbék SBE I

11-7

Gyáli ASE I. 2016.09.18 11:00
Zsámbék SBE I

9-9

Göd SE II 2016.09.04 11:00   DMTK I.

16-2

Újhartyán VSE I. 2016.10.29 18:00
Cegléd VSE III

16-2

Eurokapu SE II 2016.09.03 10:00   Újhartyán VSE II

15-3

Vác II. 2016.09.14 18:00
Gyáli ASE I.

10-8

GEAC IV 2016.09.03 16:30   GEAC IV

7-11

Dabas Sári AC II 2016.09.18 10:00
DMTK I.

13-5

Újhartyán VSE II 2016.09.03 11:30 Eurokapu SE II

11-7

Göd SE II 2016.09.17 10:00

3. forduló

 

4. forduló

Újhartyán VSE II.

12-6

Gyáli ASE I. 2016.09.21 18:30   Váci Rem.II.

3-15

Göd SE II 2016.10.01 10:00
GEAC IV

9-9

Cegléd VSE III 2016.09.29 19:00   Újhartyán VSE I.

1-17

Eurokapu SE II 2016.09.28 18:30
Eurokapu SE II

14-4

Zsámbék SBE I 2016.09.24 10:00   Zsámbék SBE I

5-13

GEAC IV 2016.10.02 11:00
Göd SE II

15-3

Újhartyán VSE I. 2016.09.24 10:00   Cegléd VSE III

11-7

Újhartyán VSE II 2016.09.30 18:00
Dabas Sári AC II

15-3

Váci Rem.II. 2016.09.20 18:30   Gyáli ASE I.

8-10

DMTK I. 2016.10.22 10:00
Csömöri SE I.

7-11

DMTK I. 2016.09.24 09:00 Dabas Sári AC II

9-9

Csömöri SE I. 2016.09.30 18:30

5. forduló

 

6. forduló

Gyáli ASE I.

12-6

Csömöri SE I. 2016.10.09 16:30   GEAC IV

16-2

Váci Rem.II. 2016.10.16 10:00
DMTK I.

18-0

Cegléd VSE III 2016.10.09 11:30   Újhartyán VSE I.

2-16

Újhartyán VSE II. 2016.10.16 10:00
Újhartyán VSE II

11-7

Zsámbék SBE I 2016.10.05 16:30   Zsámbék SBE I

3-15

DMTK I. 2016.10.16 11:00
GEAC IV

16-2

Újhartyán VSE I. 2016.10.09 10:00   Cegléd VSE III

18-0

Gyáli ASE I. 2016.10.14 18:00
Váci Rem.II.

5-13

Eurokapu SE II 2016.10.09 10:00   Dabas Sári AC II

10-8

Eurokapu SE II 2016.10.11 18:30
Göd SE II

6-12

Dabas Sári AC II 2016.10.09 18:30 Csömöri SE I.

13-5

Göd SE II 2016.10.16 10:00

7. forduló

 

8. forduló

DMTK I.

11-7

Dabas Sári AC II 2016.11.05 11:30   DMTK I. 11-7 Eurokapu SE II 2016.11.12 11:30
GEAC IV

5-13

Eurokapu SE II 2016.11.05 10:00   Gyáli ASE I.

6-12

Göd SE II 2016.11.12 16:30
Cegléd VSE III

17-1

Újhartyán VSE I. 2016.11.04 18:00   Cegléd VSE III

16-2

Dabas Sári AC II 2016.11.11 16:30
Újhartyán VSE II

7-11

Göd SE II 2016.11.02 18:30   Újhartyán VSE I.

8-10

Csömöri SE I. 2016.11.09 18:30
Váci Rem.II.

1-17

Gyáli ASE I. 2016.11.05 10:00   Újhartyán VSE II.

8-10

GEAC IV 2016.11.09 18:30
Zsámbék SBE I

9-9

Csömöri SE I. 2016.11.05 11:00 Zsámbék SBE I 13-5 Váci Rem.II. 2016.11.13 11:00

9. forduló

 

10. forduló

Csömöri SE I.

13-5

Eurokapu SE II 2016.11.19 09:00   Dabas Sári AC II

11-7

Gyáli ASE I. 2016.11.22 18:30
Dabas Sári AC II

13-5

Újhartyán VSE II 2016.11.15 18:30   Eurokapu SE II 11-7 Újhartyán VSE II. 2016.11.26 10:00
Göd SE II

18-0

GEAC IV 2016.11.19 10:00   GEAC IV 9-9 Csömöri SE I. 2016.11.24 18:30
Újhartyán VSE I.

2-16

Gyáli ASE I. 2016.11.16 18:30   Göd SE II 13-5 DMTK I. 2016.11.26 10:00
Váci Rem.II.

2-16

DMTK I. 2016.11.19 10:00   Újhartyán VSE I. 7-11 Zsámbék SBE I 2016.12.?? 18:30
Zsámbék SBE I

3-15

Cegléd VSE III 2016.11.20 11:00 Váci Rem.II. 4-14 Cegléd VSE III 2016.11.26 10:00

11. forduló

   
Csömöri SE I. 8-10 Újhartyán VSE II 2016.12.03 09:00  
Dabas Sári AC II 15-3 Zsámbék SBE I 2016.11.29 18:30            
Eurokapu SE II 14-4 Gyáli ASE I. 2016.12.03 10:00            
GEAC IV 11-7 DMTK I. 2016.12.01 18:30            
Göd SE II 7-11 Cegléd VSE III 2016.12.03 10:00            
Váci Rem.II. 9-9 Újhartyán VSE I. 2016.12.03 10:00