Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "I. B" csoport
2015/2016.-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Tápiógyörgye II

7-11

Csömöri SE I 2015.09.05 17:00   Maglódi TC II

5-13

Csömöri SE I 2015.09.19 12:00
Albertirsai SE

14-4

DMTK II 2015.09.03 19:00   Gödi SE II

18-0

King-Pong SE I 2015.09.19 14:00
GYASE II

15-3

King-Pong SE I 2015.09.05 16:30   OBCSE II

6-12

Albertirsai SE 2015.09.20 10:00
Maglódi TC II

15-3

GEAC VI 2015.09.06 10:00   Kakucs SE II

11-7

Tápiógyörgye II 2015.09.20 10:00
Gödi SE II

13-5

Hévízgyörk SC I 2015.09.05 14:00   Hévízgyörk SC I

12-6

DMTK II 2015.09.20 10:00
OBCSE II

15-3

Kakucs SE II 2015.09.06 10:00 GYASE II

14-4

GEAC VI 2015.09.19 16:30

3. forduló

 

4. forduló

Kakucs SE II

1-17

Gödi SE II 2015.09.27 10:00   Tápiógyörgye II

6-12

GYASE II 2015.10.03 17:00
Hévízgyörk SC I

8-10

Maglódi TC II 2015.09.27 10:00   Albertirsai SE

13-5

GEAC VI 2015.10.01 19:00
GEAC VI

6-12

King-Pong SE I 2015.09.27 10:00   King-Pong SE I

10-8

Hévízgyörk SC I 2015.10.01 17:30
GYASE II

7-11

Albertirsai SE 2015.09.26 16:30   Maglódi TC II

7-11

Kakucs SE II 2015.10.03 12:00
DMTK II

15-3

Tápiógyörgye II 2015.09.26 11:30   Gödi SE II

12-6

OBCSE II 2015.10.03 14:00
Csömöri SE I

15-3

OBCSE II 2015.09.26 09:00 Csömöri SE I

18-0

DMTK II 2015.10.03 09:00

5. forduló

 

6. forduló

Csömöri SE I

8-10

Gödi SE II 2015.10.17 09:00   Tápiógyörgye II

8-10

Hévízgyörk SC I 2015.10.31 17:30
OBCSE II

15-3

Maglódi TC II 2015.10.18 10:00   Albertirsai SE

11-7

Kakucs SE II 2015.10.29 19:00
Kakucs SE II

18-0jn

King-Pong SE I 2015.10.18 10:00   King-Pong SE I

2-16

OBCSE II 2015.10.29 17:30
Hévízgyörk SC I

8-10

Albertirsai SE 2015.10.18 10:00   Maglódi TC II

11-7

Gödi SE II 2015.10.31 12:00
GEAC VI

10-8

Tápiógyörgye II 2015.10.18 10:00   DMTK II

14-4

GEAC VI 2015.10.31 11:30
GYASE II

13-5

DMTK II 2015.10.17 16:30 Csömöri SE I

16-2

GYASE II 2015.10.31 09:00

7. forduló

 

8. forduló

King-Pong SE I

4-14

Csömöri SE I 2015.11.05 17:30   Albertirsai SE 3-15 Csömöri SE I 2015.11.12 19:00
Albertirsai SE

11-7

Maglódi TC II 2015.11.05 19:00   King-Pong SE I

5-13

Tápiógyörgye II 2015.11.12 17:30
Tápiógyörgye II

6-12

Gödi SE II 2015.11.07 17:00   Maglódi TC II

13-5

DMTK II 2015.11.14 12:00
OBCSE II

18-0

DMTK II 2015.11.08 10:00   Gödi SE II

17-1

GYASE II 2015.11.14 14:00
Kakucs SE II

8-10

GYASE II 2015.11.08 10:00   OBCSE II

17-1

GEAC VI 2015.11.15 10:00
GEAC VI

4-14

Hévízgyörk SC I 2015.11.08 10:00 Kakucs SE II 18-0jn Hévízgyörk SC I 2015.11.15 10:00

9. forduló

 

10. forduló

Tápiógyörgye II

4-14

OBCSE II 2015.11.21 17:00   Tápiógyörgye II

12-6

Maglódi TC II 2015.12.05 17:00
Albertirsai SE

6-12

Gödi SE II 2015.11.19 19:00   Albertirsai SE 14-4 King-Pong SE I 2015.12.03 19:00
King-Pong SE I

8-10

Maglódi TC II 2015.11.19 17:30   GEAC VI 8-10 Kakucs SE II 2015.12.08 ??:??
GYASE II

15-3

Hévízgyörk SC I 2015.11.21 16:30   GYASE II 9-9 OBCSE II 2015.12.05 16:30
DMTK II

12-6

Kakucs SE II 2015.11.21 11:30   DMTK II 4-14 Gödi SE II 2015.12.05 11:30
GEAC VI

5-13

Csömöri SE I 2015.11.22 10:00 Csömöri SE I 13-5 Hévízgyörk SC I 2015.12.05 09:00

11. forduló

   
Tápiógyörgye II 8-10 Albertirsai SE 2015.12.13 17:00  
Hévízgyörk SC I 1-17 OBCSE II 2015.12.13 10:00            
GEAC VI 2-16 Gödi SE II 2015.12.13 10:00            
GYASE II 7-11 Maglódi TC II 2015.12.13 16:30            
DMTK II 7-11 King-Pong SE I 2015.12.13 11:30            
Csömöri SE I 18-0 Kakucs SE II 2015.12.13 09:00