Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" csoport
2015/2016.-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. (12.) forduló

 

2. (13.) forduló

Csömöri SE I

14-4

Tápiógyörgye II 2016.01.09 09:00   Csömöri SE I

17-1

Maglódi TC II 2016.01.19 09:00
DMTK II

6-12

Albertirsai SE 2016.01.09 11:30   King-Pong SE I

3-15

Gödi SE II 2016.01.14 18:00
King-Pong SE I

0-18

GYASE II 2016.01.07 18:00   Albertirsai SE

6-12

OBCSE II 2016.01.14 19:00
Maglódi TC II

9-9

GEAC VI 2016.01.
12:00   Tápiógyörgye II

8-10

Kakucs SE II 2016.01.16 17:00
Hévízgyörk SC I

2-16

Gödi SE II 2016.01.10 10:00   DMTK II

3-15

Hévízgyörk SC I 2016.01.16 10:00
Kakucs SE II

5-13

OBCSE II 2016.01.10 10:00 GEAC VI

8-10

GYASE II 2016.01.16 10:00

3. (14.) forduló

 

4. (15.) forduló

Gödi SE II

17-1

Kakucs SE II 2016.02.13 14:00   GYASE II

9-9

Tápiógyörgye II 2016.02.20 16:30
Maglódi TC II

6-12

Hévízgyörk SC I 2016.02.13 12:00   GEAC VI

7-11

Albertirsai SE 2016.02.20 10:00
King-Pong SE I

9-9

GEAC VI 2016.02.11 18:00   Hévízgyörk SC I

17-1

King-Pong SE I 2016.02.21 10:00
Albertirsai SE

12-6

GYASE II 2016.02.11 19:00   Kakucs SE II

13-5

Maglódi TC II 2016.02.21 10:00
Tápiógyörgye II

11-7

DMTK II 2016.02.13 17:00   OBCSE II

9-9

Gödi SE II 2016.02.21 10:00
OBCSE II

6-12

Csömöri SE I 2016.02.14 10:00 DMTK II

5-13

Csömöri SE I 2016.02.20 11:30

5. (16.) forduló

 

6. (17.) forduló

Gödi SE II

14-4

Csömöri SE I 2016.02.27 14:00   Hévízgyörk SC I

9-9

Tápiógyörgye II 2016.03.20 10:00
Maglódi TC II

4-14

OBCSE II 2016.02.27 12:00 Kakucs SE II

7-11

Albertirsai SE 2016.03.20 10:00
King-Pong SE I

5-13

Kakucs SE II 2016.02.25 18:00   OBCSE II

14-4

King-Pong SE I 2016.03.20 10:00
Albertirsai SE

12-6

Hévízgyörk SC I 2016.02.25 19:00   Gödi SE II

15-3

Maglódi TC II 2016.03.19 14:00
GEAC VI

7-11

Tápiógyörgye II 2016.02.27 10:00   GEAC VI

11-7

DMTK II 2016.03.19 10:00
DMTK II

3-15

GYASE II 2016.02.27 11:30 GYASE II

4-14

Csömöri SE I 2016.03.19 16:30

7. (18.) forduló

 

8. (19.) forduló

Csömöri SE I

13-5

King-Pong SE I 2016.03.26 09:00   Csömöri SE I 13-5 Albertirsai SE 2016.04.02 09:00
Maglódi TC II

0-18jn

Albertirsai SE 2016.03.26 12:00   Tápiógyörgye II

12-6

King-Pong SE I 2016.04.02 17:00
Gödi SE II

17-1

Tápiógyörgye II 2016.03.26 14:00   DMTK II

11-7

Maglódi TC II 2016.04.02 11:30
DMTK II

2-16

OBCSE II 2016.03.26 11:30   GYASE II

5-13

Gödi SE II 2016.04.02 16:30
GYASE II

9-9

Kakucs SE II 2016.03.26 16:30   GEAC VI

1-17

OBCSE II 2016.04.02 10:00
Hévízgyörk SC I

12-6

GEAC VI 2016.03.27 10:00 Hévízgyörk SC I 6-12 Kakucs SE II 2016.04.03 10:00

9. (20.) forduló

 

10. (21.) forduló

OBCSE II

11-7

Tápiógyörgye II 2016.04.24 10:00   Maglódi TC II

12-6

Tápiógyörgye II 2016.04.30 12:00
Gödi SE II

12-6

Albertirsai SE 2016.04.26 19:00   King-Pong SE I 10-8 Albertirsai SE 2016.04.28 18:00
Maglódi TC II

18-0

King-Pong SE I 2016.04.23 12:00   Kakucs SE II 10-8 GEAC VI 2016.05.01 10:00
Hévízgyörk SC I

4-14

GYASE II 2016.04.24 10:00   OBCSE II 12-6 GYASE II 2016.05.01 10:00
Kakucs SE II

13-5

DMTK II 2016.04.24 10:00   Gödi SE II 18-0 DMTK II 2016.04.30 14:00
Csömöri SE I

12-6

GEAC VI 2016.04.24 09:00 Hévízgyörk SC I 3-15h Csömöri SE I 2016.05.07 ??:??

11. (22.) forduló

   
Albertirsai SE 12-6 Tápiógyörgye II 2016.05.08 10:00  
OBCSE II 15-3 Hévízgyörk SC I 2016.05.08 10:00            
Gödi SE II 10-8eh GEAC VI 2016.04.16. 10:00            
Maglódi TC II 5-13 GYASE II 2016.05.14 12:00            
King-Pong SE I 7-11 DMTK II 2016.05.05 18:00            
Kakucs SE II 13-5 Csömöri SE I 2016.05.08 10:00