Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "I.A" csoport
2015/2016.-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. (12.) forduló

 

2. (13.) forduló

Eurokapu SE II

5-13

Kakucs SE I 2016.01.09 10:00   Eurokapu SE II

6-12

CVSE III 2016.01.16 10:00
GEAC V.

11-7

GEAC IV 2016.01.21 18:00   Vác III.

1-17

Budaörs III 2016.01.17 10:00
DK USE I

12-6

Vác III. 2016.01.09 10:00   GEAC IV

14-4

GYASE I 2016.01.14 18:00
Dabas-Sári II

8-10

CVSE III 2016.01.05 18:30   Kakucs SE I

15-3

DMTK I 2016.01.16 10:00
Újhartyán

3-15

Budaörs III 2016.01.10 10:00   GEAC V.

9-9

Újhartyán 2016.01.17 10:00
DMTK I

6-12

GYASE I 2016.01.09 11:30 DK USE I

18-0

Dabas-Sári II 2016.16.10 10:00

3. (14.) forduló

 

4. (15.) forduló

Budaörs III

14-4

DMTK I 2016.02.14 16:00   DK USE I

10-8

Kakucs SE I 2016.02.20 10:00
CVSE III

12-6

Újhartyán 2016.02.10 18:00   Dabas-Sári II

9-9

GEAC IV 2016.02.16 18:30
Dabas-Sári II

14-4

Vác III. 2016.02.09 18:30   Vác III.

4-14

Újhartyán 2016.02.21 10:00
GEAC IV

5-13

DK USE I 2016.02.11 18:00   CVSE III

12-6

DMTK I 2016.02.17 18:00
Kakucs SE I

16-2

GEAC V. 2016.02.13 10:00   GYASE I

5-13

Budaörs III 2016.02.20 14:00
GYASE I

14-4

Eurokapu SE II 2016.02.13 16:30 Eurokapu SE II

7-11

GEAC V. 2016.02.20 10:00

5. (16.) forduló

 

6. (17.) forduló

Eurokapu SE II

2-16

Budaörs III 2016.02.27 10:00   Újhartyán

4-14

Kakucs SE I 2016.03.20 10:00
CVSE III

12-6

GYASE I 2016.02.24 18:00   DMTK I

6-12

GEAC IV 2016.03.19 11:30
DMTK I

16-2

Vác III. 2016.02.27 11:30   Vác III.

4-14

GYASE I 2016.03.22 18:00
GEAC IV

10-8

Újhartyán 2016.02.28 18:00   Budaörs III

12-6

CVSE III 2016.04.06 18:00
Kakucs SE I

18-0

Dabas-Sári II 2016.02.27 10:00   GEAC V.

15-3

Dabas-Sári II 2016.03.20 10:00
GEAC V.

3-15

DK USE I 2016.02.28 10:00 Eurokapu SE II

3-15

DK USE I 2016.03.19 10:00

7. (18.) forduló

 

8. (19.) forduló

Eurokapu SE II

12-6

Vác III. 2016.03.26 10:00   Eurokapu SE II 11-7 GEAC IV 2016.04.02 10:00
GEAC IV

13-5

CVSE III 2016.03.24 18:00   Kakucs SE I

15-3

Vác III. 2016.04.02 10:00
Budaörs III

9-9

Kakucs SE I 2016.04.09. 16:00   GEAC V.

5-13

CVSE III 2016.04.03 10:00
GYASE I

12-6

GEAC V. 2016.03.26 14:00   Budaörs III

8-10

DK USE I 2016.04.03 16:00
DK USE I

15-3

DMTK I 2016.03.26 10:00   Dabas-Sári II

8-10

GYASE I 2016.03.29 18:30
Dabas-Sári II

4-14

Újhartyán 2016.03.22 18:30 Újhartyán 11-7 DMTK I 2016.04.03 10:00

9. (20.) forduló

 

10. (21.) forduló

GYASE I

5-13

Kakucs SE I 2016.04.23 16:30   CVSE III

8-10

Kakucs SE I 2016.??.?? 10:00
Budaörs III

16-2

GEAC IV 2016.04.24 16:00   Vác III. 11-7 GEAC IV 2016.05.01 10:00
Vác III.

8-10

CVSE III 2016.04.24 10:00   DMTK I 18-0 Dabas-Sári II 2016.04.30 11:30
Újhartyán

5-13

DK USE I 2016.04.24 10:00   GYASE I 6-12 DK USE I 2016.04.30 16:30
GEAC V.

8-10

DMTK I 2016.04.24 10:00   Budaörs III 17-1 GEAC V. 2016.05.01 16:00
Dabas-Sári II

6-12

Eurokapu SE II 2016.04.19 18:30 Újhartyán 8-10 Eurokapu SE II 2016.05.02 10:00

11. (22.) forduló

   
GEAC IV 3-15 Kakucs SE I 2016.05.05 18:00  
GYASE I 9-9 Újhartyán 2016.05.06. 18:00            
Budaörs III 16-2 Dabas-Sári II 2016.05.08 16:00
CVSE III 12-6 DK USE I 2016.05.13. 18:00            
Vác III. 4-14 GEAC V. 2016.05.08 11:00            
DMTK I 12-6 Eurokapu SE II 2016.05.07 11:30          

Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "I.A" csoport
2015/2016.-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Kakucs SE I

11-7

Eurokapu SE II 2015.09.05 10:00   CVSE III

16-2

Eurokapu SE II 2015.09.16 18:00
GEAC IV

9-9

GEAC V. 2015.09.03 18:00   Budaörs III

18-0

Vác III. 2015.09.18 18:00
Vác III.

0-18

DK USE I 2015.09.06 10:00   GYASE I

11-7

GEAC IV 2015.09.15 19:30
CVSE III

9-9

Dabas-Sári II 2015.09.02 18:00   DMTK I

5-13

Kakucs SE I 2015.09.19 11:30
Budaörs III

12-6

Újhartyán 2015.09.06 10:00   Újhartyán

13-5

GEAC V. 2015.09.20 10:00
GYASE I

10-8

DMTK I 2015.09.05 16:30 Dabas-Sári II

6-12

DK USE I 2015.09.19 17:00

3. forduló

 

4. forduló

DMTK I

6-12

Budaörs III 2015.09.26 11:30   Kakucs SE I

9-9

DK USE I 2015.10.10 10:00
Újhartyán

8-10

CVSE III 2015.09.23 10:00   GEAC IV

9-9

Dabas-Sári II 2015.10.01 18:00
Vác III.

3-15

Dabas-Sári II 2015.09.27 10:00   Újhartyán

15-3

Vác III. 2015.10.04 10:00
DK USE I

16-2

GEAC IV 2015.10.08 ??:00   DMTK I

11-7

CVSE III 2015.10.03 11:30
GEAC V.

1-17

Kakucs SE I 2015.10.11 10:00   Budaörs III

17-1

GYASE I 2015.10.04 16:00
Eurokapu SE II

9-9

GYASE I 2015.09.26 10:00 GEAC V.

10-8

Eurokapu SE II 2015.10.03 10:00

5. forduló

 

6. forduló

Budaörs III

15-3

Eurokapu SE II 2015.10.18 16:00   Kakucs SE I

15-3

Újhartyán 2015.10.30 10:00
GYASE I

9-9

CVSE III 2015.10.17 14:00   GEAC IV

6-12

DMTK I 2015.10.29 18:00
Vác III.

2-16

DMTK I 2015.10.18 10:00   GYASE I

16-2

Vác III. 2015.10.31 16:30
Újhartyán

11-7

GEAC IV 2015.10.18 10:00   CVSE III

7-11

Budaörs III 2015.10.27 18:00
Dabas-Sári II

4-14

Kakucs SE I 2015.10.13 17:00   Dabas-Sári II

11-7

GEAC V. 2015.10.30 12:00
DK USE I

15-3

GEAC V. 2015.10.18 09:00 DK USE I

14-4

Eurokapu SE II 2015.11.26 18:00

7. forduló

 

8. forduló

Vác III.

4-14

Eurokapu SE II 2015.11.08 10:00   GEAC IV 7-11 Eurokapu SE II 2015.11.12 18:00
CVSE III

13-5

GEAC IV 2015.11.04 18:00   Vác III.

4-14

Kakucs SE I 2015.11.15 10:00
Kakucs SE I

11-7

Budaörs III 2015.10.16 16:00   CVSE III

14-4

GEAC V. 2015.11.11 18:00
GEAC V.

10-8

GYASE I 2015.11.08 10:00   DK USE I

14-4

Budaörs III 2015.11.14 10:00
DMTK I

4-14

DK USE I 2015.11.07 11:30   GYASE I

8-10

Dabas-Sári II 2015.11.14 16:30
Újhartyán

12-6

Dabas-Sári II 2015.11.08 10:00 DMTK I 11-7 Újhartyán 2015.11.14 11:30

9. forduló

 

10. forduló

Kakucs SE I

12-6

GYASE I 2015.11.21 10:00   Kakucs SE I

13-5

CVSE III 2015.12.05 10:00
GEAC IV

5-13

Budaörs III 2015.11.19 18:00   GEAC IV 17-1 Vác III. 2015.12.03 18:00
CVSE III

16-2

Vác III. 2015.11.18 18:00   Dabas-Sári II 11-7 DMTK I 2015.12.05 17:00
DK USE I

18-0jn

Újhartyán 2016.01.?? 10:00   DK USE I 14-4 GYASE I 2015.12.05 10:00
DMTK I

14-4

GEAC V. 2015.11.21 16:00   GEAC V. 3-15 Budaörs III 2015.12.05 10:00
Eurokapu SE II

7-11

Dabas-Sári II 2015.11.21 10:00 Eurokapu SE II 13-5 Újhartyán 2015.12.05 09:00

11. forduló

   
Kakucs SE I 16-2 GEAC IV 2015.12.13 10:00  
Újhartyán 6-12 GYASE I 2015.12.13 10:00            
Dabas-Sári II 5-13 Budaörs III 2015.12.13 17:00            
DK USE I 17-1 CVSE III 2015.12.13 10:00            
GEAC V. 15-3 Vác III. 2015.12.13 10:00            
Eurokapu SE II 8-10 DMTK I 2015.12.13 10:00