Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" északi csoport
2013/2014.-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló

 

13. forduló

Gödi SE III.

13-5

Őrbottyáni SE II. 01.12. 10:00   GEAC V.

11-7

Gödi SE III. 01.18. 10:00
GEAC V.

10-8

Perbál ASE 01.11. 10:00   Hévízgyörki SC

3-15

Eurokapu SE II. 01.19. 10:00
GEAC VII.

15-3

Telki SE 01.09. 18:00   Őrbottyáni SE II.

1-17

GEAC VII. 01.17. 19:00
Tárnok KSE

8-10

Hévízgyörki SC 01.29. 17:30   Tárnok KSE

18-0!

Perbál ASE 01.15. 17:30
Vámosmikolai SE

11-7

Váci Reménység SE 01.24. 18:00   Váci Reménység SE

8-10

Telki SE 01.19. 10:00
Eurokapu SE II.

xx-xx

      Vámosmikolai SE

xx-xx

     

14. forduló

 

15. forduló

Eurokapu SE II.

11-7

GEAC VII. 02.01. 10:00   GEAC VII.

10-8

GEAC V. 02.20. 18:00
Hévízgyörki SC

12-6

Perbál ASE 02.28. 18:00   Perbál ASE

13-5

Váci Reménység SE 02.16. 10:00
Őrbottyáni SE II.

5-13

Vámosmikolai SE 01.31. 19:00   Telki SE

5-13

Eurokapu SE II. 02.09. 14:00
Telki SE

9-9

Gödi SE III. 02.02. 10:00   Tárnok KSE

9-9

Őrbottyáni SE II. 02.12. 17:30
Váci Reménység SE

9-9

Tárnok KSE 02.02. 10:00   Vámosmikolai SE

7-11

Gödi SE III. 02.14. 18:00
GEAC V.

xx-xx

      Hévízgyörki SC

xx-xx

     

16. forduló

 

17. forduló

Gödi SE III.

5-13

Eurokapu SE II. 02.23. 10:00   GEAC V.

6-12

Eurokapu SE II. 03.01. 10:00
GEAC V.

13-5

Telki SE 02.22. 10:00   GEAC VII.

14-4

Váci Reménység SE 02.27. 18:00
Hévízgyörki SC

0-18

GEAC VII. 03.07. 18:00   Perbál ASE

6-10

Vámosmikolai SE 03.02. 10:00
Őrbottyáni SE II.

12-6

Perbál ASE 02.21. 19:00   Telki SE

8-10

Hévízgyörki SC 03.02. 10:00
Vámosmikolai SE

10-8

Tárnok KSE 02.21. 18:00   Tárnok KSE

8-10

Gödi SE III. 02.26. 17:30
Váci Reménység SE

xx-xx

      Őrbottyáni SE II.

xx-xx

     

18. forduló

 

19. forduló

Gödi SE III.

13-5

Hévízgyörki SC 03.16. 10:00   Gödi SE III. 13-5 Váci Reménység SE 04.06. 10:00
Őrbottyáni SE II.

3-15

Eurokapu SE II. 03.14. 19:00   GEAC V.

11-7

Vámosmikolai SE 04.05. 10:00
Tárnok KSE

3-15

GEAC VII. 03.12. 17:30   Őrbottyáni SE II.

7-11

Hévízgyörki SC 04.04. 19:00
Váci Reménység SE

5-13

GEAC V. 03.16. 10:00   Perbál ASE

7-11

Telki SE 04.06. 10:00
Vámosmikolai SE

13-5

Telki SE 03.14. 18:00   Tárnok KSE

3-15

Eurokapu SE II. 04.02. 17:30
Perbál ASE

xx-xx

      GEAC VII. xx-xx      

20. forduló

 

21. forduló

Eurokapu SE II.

16-2

Váci Reménység SE 05.11. 10:00   Eurokapu SE II.

17-1

Vámosmikolai SE 05.17. 10:00
GEAC VII.

16-2

Vámosmikolai SE 05.08. 18:00   GEAC V. 18-0 Őrbottyáni SE II. 05.17. 10:00
Hévízgyörki SC

7-11

GEAC V. 05.11. 10:00   GEAC VII. 17-1 Perbál ASE 05.15. 18:00
Perbál ASE

6-12

Gödi SE III. 05.11. 10:00   Hévízgyörki SC 13-5 Váci Reménység SE 05.18. 10:00
Telki SE

12-6

Őrbottyáni SE II. 05.11. 10:00   Telki SE 11-7 Tárnok KSE 05.22. ??:??
Tárnok KSE

xx-xx

      Gödi SE III. xx-xx      

22. forduló

   
Eurokapu SE II. 13-5 Perbál ASE 05.31. 10:00  
GEAC V. 16-2 Tárnok KSE 05.31. 10:00            
GEAC VII. 17-1 Gödi SE III. 05.29. 18:00            
Hévízgyörki SC 10-8 Vámosmikolai SE 06.01. 10:00            
Váci Reménység SE 11-7 Őrbottyáni SE II. 06.01. 10:00            
Telki SE xx-xx