Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" északi csoport
2013/2014.-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Őrbottyán II

0 - 18

Göd III 2013.09.06 19:00   Göd III

6-12

GEAC V 2013.09.15 10:00
Vác IV

13-5

Vámosmikola 2013.09.08 10:00   Eurokapu II

16-2

Hévízgyörk 2013.09.14 10:00
Hévízgyörk

11-7

Tárnok 2013.09.08 10:00   Telki

15-3

Vác IV 2013.09.15 10:00
Perbál

7-11

GEAC V 2013.09.08 10:00   GEAC VII

18-0

Őrbottyán II 2013.09.12 18:00
Eurokapu II

xx-xx

         

xx-xx

Vámosmikola    
Telki

7-11

GEAC VII 2013.09.08 10:00 Perbál

10-8

Tárnok 2013.09.15 10:00

3. forduló

 

4. forduló

GEAC VII

11-7

Eurokapu II 2013.09.26 18:00   Őrbottyán II

6-12

Tárnok 2013.10.06 9:00
 

xx-xx

GEAC V       Vác IV

6-12

Perbál 2013.10.06 10:00
Perbál

7-11

Hévízgyörk 2013.09.29 10:00   Hévízgyörk

xx-xx

     
Tárnok

9-9

Vác IV 2013.09.25 17:30   GEAC V

8-10

GEAC VII 2013.10.07 10:00
Vámosmikola

13-5

Őrbottyán II 2013.09.27 18:00   Eurokapu II

18-0

Telki 2013.10.05 10:00
Göd III

10-8

Telki 2013.09.29 10:00 Göd III

14-4

Vámosmikola 2013.10.06 10:00

5. forduló

 

6. forduló

Eurokapu II

15-3

Göd III 2013.10.12 10:00   Őrbottyán II

xx-xx

     
Telki

7-11

GEAC V 2013.10.13 10:00   Vác IV

0-18

GEAC VII 2013.10.27 10:00
GEAC VII

16-2

Hévízgyörk 2013.10.10 18:00   Hévízgyörk

8-10

Telki 2013.10.27 10:00
 

xx-xx

Vác IV       Eurokapu II

16-2

GEAC V 2013.10.26 10:00
Perbál

10-8

Őrbottyán II 2013.10.13 10:00 Vámosmikola

10-8

Perbál 2013.10.25 18:00
Tárnok

7-11

Vámosmikola 2013.10.09. 17:30 Göd III

11-7

Tárnok 2013.10.27 10:00

7. forduló

 

8. forduló

Hévízgyörk

7-11

Göd III 2013.11.03 10:00   Vác IV 7-11 Göd III 2013.11.17 10:00
GEAC V

17-1

Vác IV 2013.11.02 10:00   Hévízgyörk

13-5

Őrbottyán II 2013.11.17 10:00
Eurokapu II

17-1

Őrbottyán II 2013.11.02 10:00   Vámosmikola

9-9

GEAC V 2013.11.15 18:00
Telki

11-7

Vámosmikola 2013.11.10 10:00   Eurokapu II

16-2

Tárnok 2013.11.16 10:00
GEAC VII

15-3

Tárnok 2013.10.31 18:00   Telki

13-5

Perbál 2013.11.17 10:00
 

xx-xx

Perbál     GEAC VII xx-xx      

9. forduló

 

10. forduló

Őrbottyán II

5-13

Telki 2013.11.29 19:00   Őrbottyán II

0-18

GEAC V 2013.12.06 19:00
Vác IV

5-13

Eurokapu II 2013.12.01 10:00   Vác IV 3-15 Hévízgyörk 2013.12.08 10:00
GEAC V

14-4

Hévízgyörk 2013.11.30 10:00   Perbál 4-14 GEAC VII 2013.12.08 10:00
Tárnok

xx-xx

        Tárnok 4-14 Telki 2013.12.04 17:30
Vámosmikola

4-14

GEAC VII 2013.11.29 18:00   Vámosmikola 8-10 Eurokapu II 2013.12.06 18:00
Göd III

9-9

Perbál 2013.12.01 10:00 Göd III xx-xx      

11. forduló

   
Őrbottyán II 7-11 Vác IV 2013.12.13 19:00  
  xx-xx Telki                
Perbál 8-10 Eurokapu II 2013.12.15 10:00            
Tárnok 4-14 GEAC V 2013.12.11 17:30            
Vámosmikola 12-6 Hévízgyörk 2013.12.13 18:00            
Göd III 1-17 GEAC VII 2013.12.15 10:00