Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2013/2014.-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló

 

13. forduló

Dabas-Sári II.

9-9

Tápiógyörgyei ASK 01.11. 11:00   Dabas-Sári II.

13-5

Prémium Gyáli ASE 01.18. 11:00
Gödi SE II

17-1

Őrbottyáni SE I. 01.12. 10:00   GEAC IV

9-9

Gödi SE II 01.18. 10:00
GEAC IV

11-7

King-Pong SE 01.16. 10:00   Őrbottyáni SE I.

3-15

Újhartyáni SE II. 01.19. 10:00
Prémium Gyáli ASE

9-9

Dunaharaszti MTK I. 01.11. 17:00   Szada SE

16-2

King-Pong SE 01.17. 18:30
Szada SE

9-9

Zsámbéki SBE 01.10. 18:30   Tápiógyörgyei ASK

4-14

Újhartyáni SE I. 01.18 13:30
Újhartyáni SE II.

5-13

Újhartyáni SE I. 01.12. 10:00 Zsámbéki SBE

12-6

Dunaharaszti MTK I. 01.19. 11:00

14. forduló

 

15. forduló

Dunaharaszti MTK I.

10-8

Újhartyáni SE II. 02.01 11:30   Dabas-Sári II.

8-10

Gödi SE II 02.15. 11:00
Őrbottyáni SE I.

3-15

Dabas-Sári II. 02.02 10:00   King-Pong SE

4-14

Tápiógyörgyei ASK 02.13. 17:30
Prémium Gyáli ASE

7-11

GEAC IV. 02.01. 17:00   Prémium Gyáli ASE

5-13

Zsámbéki SBE 02.15. 14:00
Szada SE

10-8

Tápiógyörgyei ASK 01.31. 18:30   Szada SE

15-3

Őrbottyáni SE I. 02.14 18:30
Újhartyáni SE I.

18-0

Gödi SE II 02.02. 10:00   Újhartyáni SE I.

15-3

Dunaharaszti MTK I. 02.16. 10:00
Zsámbéki SBE

16-2

King-Pong SE 02.09. 11:00 Újhartyáni SE II.

4-14

GEAC IV. 02.16. 10:00

16. forduló

 

17. forduló

Gödi SE II

11-7

Dunaharaszti MTK I. 02.23. 10:00   GEAC IV.

11-7

Dunaharaszti MTK I. 03.01. 10:00
GEAC IV.

3-15

Újhartyáni SE I. 02.22. 10:00   King-Pong SE I.

3-15

Dabas-Sári II. 02.27. 17:30
Őrbottyáni SE I.

3-15

King-Pong SE I. 02.23. 10:00   Prémium Gyáli ASE

13-5

Őrbottyáni SE I. 03.01. 14:00
Szada SE

9-9

Dabas-Sári II. 02.21. 18:30   Szada SE

8-10

Gödi SE II 02.28. 18:30
Tápiógyörgyei ASK

10-8

Prémium Gyáli ASE 02.22. 13:30   Újhartyáni SE II.

12-6

Tápiógyörgyei ASK 03.02. 10:00
Zsámbéki SBE

14-4

Újhartyáni SE II. 03.09. 11:00 Zsámbéki SBE

4-14

Újhartyáni SE I. 03.30. 11:00

18. forduló

 

19. forduló

Dabas-Sári II.

1-17

Újhartyáni SE I. 03.22. 11:00   Gödi SE II 11-7 Tápiógyörgyei ASK 04.06. 10:00
Gödi SE II

9-9

Zsámbéki SBE 03.16. 10:00   GEAC IV.

10-8

Dabas-Sári II. 04.05. 10:00
King-Pong SE I.

4-14

Prémium Gyáli ASE 03.20. 17:30   King-Pong SE I.

3-15

Újhartyáni SE I. 04.03. 17:30
Őrbottyáni SE I.

5-13

Dunaharaszti MTK I. 03.16. 10:00   Őrbottyáni SE I.

4-14

Zsámbéki SBE 04.06. 10:00
Szada SE

11-7

Újhartyáni SE II. 03.14. 18:30   Prémium Gyáli ASE

7-11

Újhartyáni SE II. 04.05. 14:00
Tápiógyörgyei ASK

5-13

GEAC IV. 03.16. 13:30 Szada SE 11-7 Dunaharaszti MTK I. 04.04. 18:30

20. forduló

 

21. forduló

Dunaharaszti MTK I.

12-6

Tápiógyörgyei ASK 05.11 11:30   Dunaharaszti MTK I.

12-6

Dabas-Sári II. 05.17. 11:30
King-Pong SE I.

3-15

Gödi SE II 05.08. 17:30   GEAC IV. 18-0 Őrbottyáni SE I. 05.17. 10:00
Prémium Gyáli ASE

5-13

Szada SE 05.11. 14:00   Prémium Gyáli ASE 7-11 Gödi SE II 05.17. 17:00
Újhartyáni SE I.

16-2

Őrbottyáni SE I. 05.11. 10:00   Újhartyáni SE I. 15-3 Szada SE 05.18. 10:00
Újhartyáni SE II.

5-13

Dabas-Sári II. 05.11. 10:00   Újhartyáni SE II. 12-6 King-Pong SE I. 05.18. 10:00
Zsámbéki SBE

9-9

GEAC IV. 05.11. 11:00 Zsámbéki SBE 11-7 Tápiógyörgyei ASK 05.18. 11:00

22. forduló

   
Dunaharaszti MTK I. 16-2 King-Pong SE I. 05.31. 11:30  
GEAC IV. 7-11 Szada SE 05.31. 10:00            
Tápiógyörgyei ASK 12-6 Őrbottyáni SE I. 05.31. 13:30            
Újhartyáni SE I. 18-0 Prémium Gyáli ASE 06.01. 10:00            
Újhartyáni SE II. 5-13 Gödi SE II 06.01. 10:00            
Zsámbéki SBE 10-8 Dabas-Sári II. 06.01. 11:00