Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2013/2014.-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Göd II

8-10

Őrbottyán I. 2013.09.08 10:00   Göd II

7-11

GEAC IV 2013.09.14 10:00
Tápiógyörgye II

11-7

Dabas II 2013.09.07 13:30   Dunaharaszti I

10-8

Zsámbék 2013.09.14 11:30
Zsámbék

13-5

Szada 2013.09.08 10:00   Újhartyán I.

16-2

Tápiógyörgye II 2013.09.15 10:00
King-Pong I

3-15

GEAC IV 2013.09.05 17:30   Újhartyán II

14-4

Őrbottyán I. 2013.09.11 18:00
Dunaharaszti I

15-3

Gyál I 2013.09.07 11:30   Gyál I

9-9

Dabas II 2013.09.15 14:00
Újhartyán I.

16-2

Újhartyán II 2013.09.08 10:00 King-Pong I

4-14

Szada 2013.09.12 17:30

3. forduló

 

4. forduló

Újhartyán II

11-7

Dunaharaszti I 2013.09.25 18:00   Őrbottyán I.

4-14

Szada 2013.10.06 9:00
GEAC IV

17-1

Gyál I 2013.09.28 10:00   Tápiógyörgye II

14-4

King-Pong I 2013.10.06 13:30
King-Pong I

5-13

Zsámbék 2013.09.26 17:30   Zsámbék

11-7

Gyál I 2013.10.06 10:00
Tápiógyörgye II

11-7

Szada 2013.09.28 17:00   GEAC IV

12-6

Újhartyán II 2013.10.05 10:00
Dabas II

15-3

Őrbottyán I. 2013.09.28 11:00   Dunaharaszti I

4-14

Újhartyán I. 2013.10.05 11:30
Göd II

1-17

Újhartyán I. 2013.09.29 10:00 Göd II

12-6

Dabas II 2013.10.06 10:00

5. forduló

 

6. forduló

Dunaharaszti I

8-10

Göd II 2013.10.12 11:30   Őrbottyán I.

6-12

Gyál I 2013.10.27 10:00
Újhartyán I.

14-4

GEAC IV 2013.10.13 10:00   Tápiógyörgye II

8-10

Újhartyán II 2013.10.26 13:30
Újhartyán II

7-11

Zsámbék 2013.10.13 10:00   Zsámbék

4-16

Újhartyán I. 2013.11.10. 10:00
Gyál I

6-12

Tápiógyörgye II 2013.10.12 17:00   Dunaharaszti I

10-8

GEAC IV 2013.10.26 12:00
Őrbottyán

12-6

King-Pong I. 2013.10.12 10:00   Dabas II

13-5

King-Pong I 2013.10.26 11:00
Dabas II

13-5

Szada 2013.10.12 10:00 Göd II

15-3

Szada 2013.10.27 10:00

7. forduló

 

8. forduló

Zsámbék

9-9

Göd II 2013.11.03 10:00   Tápiógyörgye II 6-12 Göd II 2013.11.16 17:00
GEAC IV

12-6

Tápiógyörgye II 2013.11.02 10:00   Zsámbék

18-0

Őrbottyán I. 2013.11.17 10:00
Dunaharaszti I

18-0

Őrbottyán I. 2013.11.02 11:30   Dabas II

9-9

GEAC IV 2013.11.16 11:00
Újhartyán I.

16-2

Dabas II 2013.11.03 10:00   Dunaharaszti I

15-3

Szada 2013.11.16 11:30
Újhartyán II

7-11

Szada 2013.11.03 10:00   Újhartyán I.

17-1

King-Pong I 2013.11.17 10:00
Gyál I

11-7

King-Pong I 2013.11.02 14:00 Újhartyán II 11-7 Gyál I 2013.11.17 10:00

9. forduló

 

10. forduló

Őrbottyán I.

2-16

Újhartyán I. 2013.12.01 10:00   Őrbottyán I.

3-15

GEAC IV 2013.12.08 10:00
Tápiógyörgye II

11-7

Dunaharaszti I 2013.11.30 17:00   Tápiógyörgye II 4-14 Zsámbék 2013.12.08 13:30
GEAC IV

4-14

Zsámbék 2013.11.30 10:00   King-Pong I 5-13 Újhartyán II 2013.12.05 17:30
Szada

7-11

Gyál I 2013.11.29 18:30   Szada 2-16 Újhartyán I. 2013.12.06 18:30
Dabas II

8-10

Újhartyán II 2013.11.30 11:00   Dabas II 11-7 Dunaharaszti I 2013.12.08 11:00
Göd II

14-4

King-Pong I 2013.12.01 10:00 Göd II 13-5 Gyál I 2013.12.08 10:00

11. forduló

   
Őrbottyán I. 5-13 Tápiógyörgye II 2013.12.18 17:30  
Gyál I 2-16 Újhartyán I. 2013.12.18 17:30            
King-Pong I 3-15 Dunaharaszti I 2013.12.12 17:30            
Szada 11-7 GEAC IV 2013.12.13 18:30            
Dabas II 6-12 Zsámbék 2013.12.14 11:00            
Göd II 14-4 Újhartyán II 2013.12.15 10:00