Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2012/2013.-as évad sorsolása és eredmények (4. forduló: GEAC IV. - Göd II. óvás miatt 0-18-ra módosult)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Kakucs

10-8

Zsámbék I

2012.09.02.

10:00

  GEAC III 10-8 Kakucs 2012.09.08. 10:00
GEAC IV

9-9

GEAC III

2012.09.01.

10:00

  Dunaharaszti I 11-7 Gyál 2012.09.08. 11:30
Gyál

11-7

King-Pong SE

2012.09.01.

14:00

  EUROKAPU I 10-8 Újhartyán I 2012.09.08. 10:00
Újhartyán I

10-8

Göd II

2012.09.01.

10:00

  GEAC IV. 12-6 Tápiógyörgye II 2012.09.08. 10:00
EUROKAPU I

15-3

Ceglédi VSE II

2012.09.01.

10:00

  Ceglédi VSE II 17-1 King-Pong SE 2012.09.08. 11:00
Dunaharaszti I

15-3

Tápiógyörgye II

2012.09.01.

11:30

Zsámbék I 7-11 Göd II 2012.09.08. 10:00

3. forduló

 

4. forduló

Tápiógyörgye II 1-17 EUROKAPU I 2012.09.15. 17:00   GEAC IV 0-18 Göd II óvás 2012.10.13. 10:00
Ceglédi VSE II 7-11 Kakucs 2012.09.15. 11:00   Újhartyán I 15-3 Ceglédi VSE II 2012.10.15. 10:00
Göd II 13-5 Gyál 2012.09.16. 10:00   Gyál 12-6 Zsámbék I 2012.10.13. 14:00
Zsámbék I 2-16 Újhartyán I 2012.09.16. 10:00   Kakucs 17-1 Tápiógyörgye II 2012.10.14. 10:00
King-Pong SE 2-16 GEAC IV 2012.09.13. 17:30   EUROKAPU I 16-2 Dunaharaszti I 2012.10.13. 10:00

Dunaharaszti I

8-10 GEAC III 2012.09.15. 10:00 GEAC III 11-7 King-Pong SE 2012.10.16. 17:00

5. forduló

 

6. forduló

EUROKAPU I

11-7

GEAC III

2012.10.20.

10:00

  Ceglédi VSE II

6-12

GEAC IV.

2012.10.28.

10:00

Dunaharaszti I 4-14 Kakucs

előrehozva

11:30

  Újhartyán I 12-6 Dunaharaszti I

2012.10.28.

10:00

Ceglédi VSE II 13-5 Gyál

2012.10.20.

11:00

  Gyál 11-7 Tápiógyörgye II

2012.10.28.

14:00

Tápiógyörgye II 3-15 Újhartyán I

2012.10.20.

17:00

  Kakucs 11-7 EUROKAPU I

2012.10.28.

10:00

Zsámbék I 6-12 GEAC IV

2012.10.21.

10:00

  King-Pong SE 9-9 Zsámbék I

2012.10.25.

17:30

Göd II

12-6

King-Pong SE

2012.10.21.

10:00

Göd II

8-10

GEAC III

2012.10.28.

10:00

7. forduló

 

8. forduló

Kakucs

17-1

Gyál

2012.11.04.

10:00

  Újhartyán I

15-3

GEAC IV

2012.11.18.

10:00

Újhartyán I 14-4 GEAC III

2012.11.04.

10:00

  Gyál 5-13 GEAC III

2012.11.17.

14:00

EUROKAPU I 17-1 GEAC IV

2012.11.03.

10:00

  Kakucs 12-6 King-Pong SE

2012.11.18.

10:00

Dunaharaszti I 12-6 King-Pong SE

2012.11.03.

11:30

  EUROKAPU I 9-9 Göd II

2012.11.17.

10:00

Tápiógyörgye II 11-7 Göd II

2012.11.03.

17:00

  Dunaharaszti I 15-3 Zsámbék I

2012.11.17.

11:30

Ceglédi VSE II

7-11

Zsámbék I

2012.11.03.

11:00

Tápiógyörgye II

5-13

Ceglédi VSE II

2012.11.17.

17:00

9. forduló

 

10. forduló

GEAC IV

8-10

Dunaharaszti I

2012.11.24.

10:00

  Kakucs

16-2

GEAC IV

2012.12.02.

10:00

Újhartyán I 9-9 Kakucs

2012.11.25.

10:00

  Gyál 3-15 Újhartyán I

2012.12.01.

14:00

Gyál 1-17 EUROKAPU I

2012.11.24.

14:00

  Zsámbék I 13-5 Tápiógyörgye II

2012.12.02.

10:00

Göd II 8-10 Ceglédi VSE II

2012.11.27.

10:00

  Göd II 11-7 Dunaharaszti I

2012.12.02.

10:00

King-Pong SE 9-9 Tápiógyörgye II

2012.11.22.

17:30

  King-Pong SE 4-14 EUROKAPU I

2012.11.29.

17:30

GEAC III

13-5

Zsámbék I

2012.11.24.

10:00

Ceglédi VSE II

11-7

GEAC III

2012.12.01.

11:00

11. forduló

   
GEAC III

14-4

Tápiógyörgye II

2012.12.16.

10:00

           
Ceglédi VSE II 12-6 Dunaharaszti I

2012.12.15.

11:00

           
Zsámbék I 3-15 EUROKAPU I

2012.12.16.

10:00

           
King-Pong SE 5-13 Újhartyán I

2012.12.13.

17:30

           
GEAC IV 11-7 Gyál

2012.12.16.

10:00

           
Göd II 5-13 Kakucs

2012.12.16.

10:00