Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "1.B" csoport
20190/2020-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló (1.tavaszi)

 

13. forduló (2.tavaszi)

Csemői Palotás SE 2.

4-14

Tápióság KSK 2020.01.11 10:00   Csemői Palotás SE 2.

5-13

Albertirsa SE 1. 2020.01.18 10:00
Dunaharaszti MTK 4

0-18

Dunaharaszti MTK 3 2020.01.11 09:00   Dunaharaszti MTK 3

9-9

Gödi SE 2. 2020.01.18 13:00
Maglódi TC 3.

7-11

Albertirsa SE 1. 2020.01.11 12:00   Maglódi TC 3.

7-11

Hévízgyörk SC 1. 2020.01.18 12:00
Prémium GYASE 3.

9-9

Gödi SE 2. 2020.01.12 10:00   Prémium GYASE 3.

5-13

Tápiógyörgye ASK 2. 2020.01.19 10:00
Tápiógyörgye ASK 2.

13-5

Őrbottyáni SE 3. 2020.01.11 14:00   Tápióság KSK

15-3

Dunaharaszti MTK 4 2020.01.24 18:30
Vecsés SE 2.

12-6

Hévízgyörk SC 1. 2020.01.09 18:30 Vecsés SE 2.

10-8

Őrbottyáni SE 3. 2020.01.16 18:30

14. forduló (3.tavaszi)

 

15. forduló (4.tavaszi)

Albertirsa SE 1.

15-3

Őrbottyáni SE 3. 2020.01.30 19:00   Csemői Palotás SE 2.

10-8

Vecsés SE 2. 2020.02.15 10:00
Dunaharaszti MTK 3

11-7

Vecsés SE 2. 2020.02.01 13:00   Gödi SE 2.

9-9

Albertirsa SE 1. 2020.02.16 10:00
Dunaharaszti MTK 4

3-15

Gödi SE 2. 2020.02.01 09:00   Hévízgyörk SC 1.

11-7

Dunaharaszti MTK 4 2020.02.16 13:30
Hévízgyörk SC 1.

12-6

Csemői Palotás SE 2. 2020.02.02 13:30  
Tápióság KSK

halaszt

Őrbottyáni SE 3. 2020.03.01 10:00
Maglódi TC 3.

9-9

Prémium GYASE 3. 2020.02.01 12:00   Prémium GYASE 3.

4-14

Dunaharaszti MTK 3 2020.02.16 10:00
Tápióság KSK

8-10

Tápiógyörgye ASK 2. 2020.02.02 10:00 Tápiógyörgye ASK 2.

12-6

Maglódi TC 3. 2020.02.15 14:00

16. forduló (5.tavaszi)

 

17. forduló (6.tavaszi)

Albertirsa SE 1.

xx-xx

Hévízgyörk SC 1. 2020.03.12 19:00   Dunaharaszti MTK 4

xx-xx

Albertirsa SE 1. 2020.04.04 09:00
Csemői Palotás SE 2.

xx-xx

Dunaharaszti MTK 4 2020.03.14 10:00   Gödi SE 2.

xx-xx

Maglódi TC 3. 2020.04.05 10:00
Dunaharaszti MTK 3

xx-xx

Tápiógyörgye ASK 2. 2020.03.14 13:00   Hévízgyörk SC 1.

xx-xx

Tápióság KSK 2020.04.05 13:30
Maglódi TC 3.

xx-xx

Őrbottyáni SE 3. 2020.03.14 12:00   Őrbottyáni SE 3.

xx-xx

Dunaharaszti MTK 3 2020.04.05 10:00
Tápióság KSK

xx-xx

Gödi SE 2. 2020.03.15 10:00   Prémium GYASE 3.

xx-xx

Csemői Palotás SE 2. 2020.04.05 10:00
Vecsés SE 2.

xx-xx

Prémium GYASE 3. 2020.03.12 18:30 Tápiógyörgye ASK 2.

xx-xx

Vecsés SE 2. 2020.04.04 14:00

18. forduló (7.tavaszi)

 

19. forduló (8.tavaszi)

Csemői Palotás SE 2.

xx-xx

Dunaharaszti MTK 3 2020.04.18 10:00   Csemői Palotás SE 2. xx-xx Maglódi TC 3. 2020.05.02 10:00
Gödi SE 2.

xx-xx

Hévízgyörk SC 1. 2020.04.19 10:00   Dunaharaszti MTK 3

xx-xx

Tápióság KSK 2020.05.02 13:00
Őrbottyáni SE 3.

xx-xx

Dunaharaszti MTK 4 2020.04.19 10:00   Őrbottyáni SE 3.

xx-xx

Gödi SE 2. 2020.05.03 10:00
Prémium GYASE 3.

xx-xx

Tápióság KSK 2020.04.19 10:00   Prémium GYASE 3.

xx-xx

Dunaharaszti MTK 4 2020.05.03 10:00
Tápiógyörgye ASK 2.

xx-xx

Albertirsa SE 1. 2020.04.18 14:00   Tápiógyörgye ASK 2.

xx-xx

Hévízgyörk SC 1. 2020.05.02 14:00
Vecsés SE 2.

xx-xx

Maglódi TC 3. 2020.04.16 18:30 Vecsés SE 2. xx-xx Albertirsa SE 1. 2020.04.30 18:30

20. forduló (9.tavaszi)

 

21. forduló (10.tavaszi)

Albertirsa SE 1.

xx-xx

Tápióság KSK 2020.05.07 19:00   Albertirsa SE 1.

xx-xx

Dunaharaszti MTK 3 2020.05.21 19:00
Dunaharaszti MTK 4

xx-xx

Maglódi TC 3. 2020.05.09 09:00   Dunaharaszti MTK 4 xx-xx Vecsés SE 2. 2020.05.23 09:00
Gödi SE 2.

xx-xx

Vecsés SE 2. 2020.05.10 10:00   Gödi SE 2. xx-xx Tápiógyörgye ASK 2. 2020.05.24 10:00
Hévízgyörk SC 1.

xx-xx

Dunaharaszti MTK 3 2020.05.10 13:30   Hévízgyörk SC 1. xx-xx Prémium GYASE 3. 2020.05.24 13:30
Őrbottyáni SE 3.

xx-xx

Prémium GYASE 3. 2020.05.10 10:00   Őrbottyáni SE 3. xx-xx Csemői Palotás SE 2. 2020.05.24 10:00
Tápiógyörgye ASK 2.

xx-xx

Csemői Palotás SE 2. 2020.05.09 14:00 Tápióság KSK xx-xx Maglódi TC 3. 2020.05.24 10:00

22. forduló (11.tavaszi)

   
Albertirsa SE 1. xx-xx Prémium GYASE 3. 2020.05.28 19:00  
Dunaharaszti MTK 4 xx-xx Tápiógyörgye ASK 2. 2020.05.30 09:00            
Gödi SE 2. xx-xx Csemői Palotás SE 2. 2020.05.31 10:00            
Hévízgyörk SC 1. xx-xx Őrbottyáni SE 3. 2020.05.31 13:30            
Maglódi TC 3. xx-xx Dunaharaszti MTK 3 2020.05.30 12:00            
Tápióság KSK xx-xx Vecsés SE 2. 2020.05.31 10:00