Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "1.B" csoport
2019/2019-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

Dunaharaszti MTK 3.

13-5

Dunaharaszti MTK 4 2019.09.07 13:00   Albertirsa SE 1.

9-9

Csemői Palotás SE 2. 2019.09.12 19:00
Őrbottyáni SE 3.

10-8

Tápiógyörgye ASK 2. 2019.09.08 10:00   Dunaharaszti MTK 4.

8-10

Tápióság KSK 2019.09.14 09:00
Tápióság KSK

7-11

Csemői Palotás SE 2. 2019.09.08 10:00   Hévízgyörk SC 1.

7-11

Maglódi TC 3. 2019.09.15 13:30
Albertirsa SE 1.

13-5

Maglódi TC 3. 2019.09.06 19:00   Gödi SE 2. videó

9-9

Dunaharaszti MTK 3. 2019.09.15 10:00
Gödi SE 2. videó

15-3

Prémium GYASE 3. 2019.09.08 13:30   Tápiógyörgye ASK 2.

15-3

Prémium GYASE 3. 2019.09.14 14:00
Hévízgyörk SC 1.

15-3

Vecsés SE 2. 2019.09.08 13:30 Őrbottyáni SE 3..

13-5

Vecsés SE 2. 2019.09.15 10:00

3. forduló

 

4. forduló

Csemői Palotás SE 2.

17-1

Hévízgyörk SC 1. 2019.09.21 10:00   Dunaharaszti MTK 3.

15-3

Prémium GYASE 3. 2019.10.05 13:00
Gödi SE 2.

13-5

Dunaharaszti MTK 4 2019.09.22 10:00   Maglódi TC 3.

7-11

Tápiógyörgye ASK 2. 2019.10.05 12:00
Őrbottyáni SE 3.

5-13

Albertirsa SE 1. 2019.09.22 10:00   Albertirsa SE 1.

15-3

Gödi SE 2. 2019.10.03 19:00
Prémium GYASE 3.

7-11

Maglódi TC 3 2019.09.29 10:00   Dunaharaszti MTK 4.

9-9

Hévízgyörk SC 1. 2019.10.05 09:00
Tápiógyörgye ASK 2.

8-10

Tápióság KSK 2019.09.21 14:00   Vecsés SE 2.

2-16

Csemői Palotás SE 2. 2019.10.05 11:00
Vecsés SE 2.

7-11

Dunaharaszti MTK 3. 2019.09.21 11:00 Őrbottyáni SE 3.teremcsere!

10-8

Tápióság KSK 2019.10.06 10:00

5. forduló

 

6. forduló

Dunaharaszti MTK 4.

9-9

Csemői Palotás SE 2. 2019.10.19 09:00   Maglódi TC 3.

14-4

Gödi SE 2. 2019.10.26 12:00
Hévízgyörk SC 1.

5-13

Albertirsa SE 1. 2019.10.20 10:00   Tápióság KSK

14-4

Hévízgyörk SC 1. 2019.10.27 10:00
Gödi SE 2.

13-5

Tápióság KSK 2019.10.20 10:00   Albertirsa SE 1.

17-1

Dunaharaszti MTK 4. 2019.10.24 19:00
Tápiógyörgye ASK 2.

7-11

Dunaharaszti MTK 3. 2019.10.19 14:00   Vecsés SE 2.

5-13

Tápiógyörgye ASK 2. 2019.10.26 11:00
Prémium GYASE 3.

6-12

Vecsés SE 2. 2019.10.20 10:00   Csemői Palotás SE 2.

11-7

Prémium GYASE 3. 2019.10.26 10:00
Őrbottyáni SE 3.

11-7

Maglódi TC 3. 2019.10.20 10:00 Dunaharaszti MTK 3.

16-2

Őrbottyáni SE 3. 2019.10.26 13:00

7. forduló

 

8. forduló

Albertirsa SE 1.

8-10

Tápiógyörgye ASK 2. 2019.11.14 19:00   Albertirsa SE 1. 13-5 Vecsés SE 2. 2019.11.21 19:00
Dunaharaszti MTK 3.

3-15

Csemői Palotás SE 2. 2019.11.16 13:00   Dunaharaszti MTK 4.

8-10

Prémium GYASE 3. 2019.11.23 09:00
Dunaharaszti MTK 4.

1-17

Őrbottyáni SE 3. 2019.11.16 09:00   Gödi SE 2.

13-5

Őrbottyáni SE 3. 2019.11.24 10:00
Hévízgyörk SC 1.

5-13

Gödi SE 2. 2019.11.17 10:00   Hévízgyörk SC 1.

7-11

Tápiógyörgye ASK 2. 2019.11.24 10:00
Maglódi TC 3.

12-6

Vecsés SE 2. 2019.11.16 12:00   Maglódi TC 3.

16-2

Csemői Palotás SE 2. 2019.11.23 12:00
Tápióság KSK

13-5

Prémium GYASE 3. 2019.11.17 10:00 Tápióság KSK 8-10 Dunaharaszti MTK 3. 2019.??.?? 10:00

9. forduló

 

10. forduló

Csemői Palotás SE 2.

5-13

Tápiógyörgye ASK 2. 2019.11.30 10:00   Csemői Palotás SE 2.

9-9

Őrbottyáni SE 3 2019.12.08 10:00
Dunaharaszti MTK 3.

13-5

Hévízgyörk SC 1. 2019.11.30 13:00   Dunaharaszti MTK 3. 10-8 Albertirsa SE 1. 2019.12.08 13:00
Maglódi TC 3.

12-6

Dunaharaszti MTK 4. 2019.11.30 12:00   Tápióság KSK 9-9 Maglódi TC 3. 2019.12.08 10:00
Prémium GYASE 3.

7-11

Őrbottyáni SE 3. 2019.12.01 10:00   Prémium GYASE 3. 6-12 Hévízgyörk SC 1. 2019.12.08 10:00
Tápióság KSK

2-16

Albertirsa SE 1. 2019.11.22 19:30   Tápiógyörgye ASK 2. 11-7 Gödi SE 2. 2019.12.07 14:00
Vecsés SE 2.

10-8

Gödi SE 2. 2019.11.30 11:00 Vecsés SE 2. xx-xx Dunaharaszti MTK 4. 2019.12.08 11:00

11. forduló

   
Csemői Palotás SE 2. xx-xx Gödi SE 2. 2019.12.15 10:00  
Dunaharaszti MTK 3. xx-xx Maglódi TC 3. 2019.12.15 13:00            
Őrbottyáni SE 3. xx-xx Hévízgyörk SC 1. 2019.12.15 10:00            
Prémium GYASE 3. xx-xx Albertirsa SE 1. 2019.12.15 10:00            
Tápiógyörgye ASK 2. xx-xx Dunaharaszti MTK 4. 2019.12.14 10:00            
Vecsés SE 2. xx-xx Tápióság KSK 2019.12.15 11:00