Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "1.A" csoport
2019/2020.-as évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

12. forduló(1. tavaszi)

 

13. forduló(2. tavaszi)

Ceglédi VSE 3

11-7

Ujhartyán VSE 1 2020.01.10 18:00   Ceglédi VSE 3

halaszt

Dabas-Sári 2. 2020.01.31 18:00
Csemői P.SE 1.

10-8

P.GYASE 1. 2020.01.11 10:00   Csemői P.SE 1.

xx-xx

Eurokapu SE 2 2020.01.18 10:00
Maglódi TC 2.

10-8

D.haraszti MTK 2. 2020.01.11 12:00   Őrbottyáni SE 2.

16-2

Gödöllő 3. 2020.01.19 10:00
P.GYASE 2.

7-11

Gödöllő 3. 2020.01.11 16:30   P.GYASE 2.

5-13

P.GYASE 1. 2020.01.18 16:30
Dabas-Sári 2.

16-2

Eurokapu SE 2 2020.01.07 18:30   Ujhartyán VSE 1

9-9

D.haraszti MTK 2. 2020.01.15 18:30
VSE Dunakeszi 3

10-8

Őrbottyáni SE 2. 2020.01.11 15:00 VSE Dunakeszi 3

xx-xx

Maglódi TC 2. 2020.01.18 15:00

14. forduló(3. tavaszi)

 

15. forduló(4. tavaszi)

D.haraszti MTK 2.

xx-xx

P.GYASE 2. 2020.02.01 13:00   Ceglédi VSE 3

xx-xx

P.GYASE 1. 2020.02.14 18:30
Eurokapu SE 2

xx-xx

Maglódi TC 2. 2020.02.01 10:00   Csemői P.SE 1.

xx-xx

VSE Dunakeszi 3 2020.02.15 10:00
Gödöllő 3.

xx-xx

Csemői P.SE 1. 2020.02.02 10:00   D.haraszti MTK 2.

xx-xx

Gödöllő 3. 2020.02.15 15:00
Őrbottyáni SE 2.

xx-xx

Ceglédi VSE 3 2020.02.02 10:00   Maglódi TC 2.

xx-xx

Ujhartyán VSE 1 2020.02.15 12:00
P.GYASE 1.

xx-xx

VSE Dunakeszi 3 2020.02.01 16:30   P.GYASE 2.

xx-xx

Eurokapu SE 2 2020.02.15 16:30
Ujhartyán VSE 1

xx-xx

Dabas-Sári 2. 2020.01.29 18:30 Dabas-Sári 2.

xx-xx

Őrbottyáni SE 2. 2020.02.11 18:30

16. forduló(5. tavaszi)

 

17. forduló(6. tavaszi)

Csemői P.SE 1.

xx-xx

D.haraszti MTK 2. 2020.03.14 10:00   Ceglédi VSE 3

xx-xx

Csemői P.SE 1. 2020.04.03 18:00
Eurokapu SE 2

xx-xx

Gödöllő 3. 2020.03.14 10:00   D.haraszti MTK 2.

xx-xx

Eurokapu SE 2 2020.04.04 13:00
Őrbottyáni SE 2

xx-xx

Maglódi TC 2. 2020.03.15 10:00   Maglódi TC 2.

xx-xx

P.GYASE 1. 2020.04.04 16:30
P.GYASE 1.

xx-xx

Dabas-Sári 2. 2020.03.14 16:30   P.GYASE 2.

xx-xx

Őrbottyáni SE 2. 2020.04.04 16:30
Ujhartyán VSE 1

xx-xx

P.GYASE 2. 2020.03.11 18:30   Dabas-Sári 2.

xx-xx

VSE Dunakeszi 3 2020.03.31 18:30
VSE Dunakeszi 3

xx-xx

Ceglédi VSE 3 2020.03.14 15:00 Ujhartyán VSE 1

xx-xx

Gödöllő 3.
2020.04.01 18:30

18. forduló(7. tavaszi)

 

19. forduló(8. tavaszi)

Ceglédi VSE 3

xx-xx

P.GYASE 2. 2020.04.17 18:00   Ceglédi VSE 3 xx-xx D.haraszti MTK 2. 2020.05.01 18:00
Csemői P.SE 1.

xx-xx

Ujhartyán VSE 1 2020.04.18 10:00   Csemői P.SE 1.

xx-xx

Őrbottyáni SE 2. 2020.05.02 10:00
Őrbottyáni SE 2

xx-xx

Eurokapu SE 2 2020.04.19 10:00   Maglódi TC 2.

xx-xx

P.GYASE 2. 2020.05.02 12:00
P.GYASE 1.

xx-xx

D.haraszti MTK 2. 2020.04.15 16:30   P.GYASE 1.

xx-xx

Ujhartyán VSE 1 2020.05.02 16:30
Dabas-Sári 2.

xx-xx

Maglódi TC 2. 2020.04.14 18:30   Dabas-Sári 2.

xx-xx

Gödöllő 3. 2020.04.28 18:30
VSE Dunakeszi 3

xx-xx

Gödöllő 3. 2020.04.18 15:00 VSE Dunakeszi 3 xx-xx Eurokapu SE 2 2020.05.02 15:00

20. forduló(9. tavaszi)

 

21. forduló(10. tavaszi)

D.haraszti MTK 2.

xx-xx

Őrbottyáni SE 2 2020.05.09 13:00   D.haraszti MTK 2.

xx-xx

VSE Dunakeszi 3 2020.05.23 13:00
Eurokapu SE 2

xx-xx

Ujhartyán VSE 1 2020.05.09 10:00   Eurokapu SE 2 xx-xx P.GYASE 1. 2020.05.23 10:00
Gödöllő 3.

xx-xx

P.GYASE 1. 2020.05.10 10:00   Gödöllő 3. xx-xx Ceglédi VSE 3 2020.05.24 10:00
Maglódi TC 2.

xx-xx

Ceglédi VSE 3 2020.05.09 12:00   Maglódi TC 2. xx-xx Csemői P.SE 1. 2020.05.23 12:00
P.GYASE 2.

xx-xx

VSE Dunakeszi 3 2020.05.09 16:30   P.GYASE 1. xx-xx Dabas-Sári 2. 2020.05.23 16:30
Dabas-Sári 2.

xx-xx

Csemői P.SE 1. 2020.05.05 18:30 Ujhartyán VSE 1 xx-xx Őrbottyáni SE 2. 2020.05.17 18:30

22. forduló(11. tavaszi)

   
D.haraszti MTK 2. xx-xx Dabas-Sári 2. 2020.05.30 13:00  
Eurokapu SE 2 xx-xx Ceglédi VSE 3 2020.05.30 10:00            
Gödöllő 3. xx-xx Maglódi TC 2. 2020.05.31 10:00            
Őrbottyáni SE 2 xx-xx P.GYASE 1. 2020.05.31 10:00            
P.GYASE 2. xx-xx Csemői P.SE 1. 2020.05.30 16:30            
Ujhartyán VSE 1 xx-xx VSE Dunakeszi 3 2020.05.27 18:30