Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "1.A" csoport
2019/2020.-as évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

P.GYASE 1.

8-10

Csemői P.SE 1. 2019.09.07 16:30   Eurokapu SE 2

13-5

Csemői P.SE 1. 2019..09.14 10:00
Őrbottyáni SE 2.

7-11

VSE Dunakeszi 3 2019.09.08 10:00   D.haraszti MTK 2.

14-4

Ujhartyán VSE 1 2019..09.14 13:00
Ujhartyán VSE 1

7-11

Ceglédi VSE 3. 2019.09.04 18:30   Gödöllő 3.

11-7

Őrbottyáni SE 2. 2019..09.15 10:00
Eurokapu SE 2

6-12

Dabas-Sári 2. 2019.09.07 13:00   P.GYASE 2.

3-15

P.GYASE 1. 2019..09.14 16:30
D.haraszti MTK 2.

11-7

Maglódi TC 2. 2019.09.07 13:00   Maglódi TC 2.

9-9

VSE Dunakeszi 3 2019..09.14 12:00
Gödöllő 3.

12-6

P.GYASE 2. 2019.09.08 10:00 Dabas-Sári 2.

15-3

Ceglédi VSE 3. 2019.09.10 18:30

3. forduló

 

4. forduló

Ceglédi VSE 3.

10-8

Őrbottyáni SE 2. 2019.09.20 18:00   Eurokapu SE 2

16-2

P.GYASE 2. 2019.10.05 10:00
Csemői P.SE 1.

8-10

Gödöllő 3. 2019.09.21 10:00   Gödöllő 3.

11-7

Maglódi TC 2. 2019.10.06 10:00
Maglódi TC 2.

10-8

Eurokapu SE 2 2019.09.21 12:00   Őrbottyáni SE 2.

9-9

Dabas-Sári 2. 2019.10.06 10:00
P.GYASE 2.

3-15

D.haraszti MTK 2. 2019.09.21 16:30   P.GYASE 1.

11-7

Ceglédi VSE 3. 2019.10.05 16:30
Dabas-Sári 2.

16-2

Ujhartyán VSE 1 2019.09.17 18:30   VSE Dunakeszi 3 videó

4-14

Csemői P.SE 1. 2019.11.09 15:00
VSE Dunakeszi 3 videó

13-5

P.GYASE 1. 2019.09.21 15:00 Ujhartyán VSE 1

6-12

Maglódi TC 2.
2019.10.02 18:30

5. forduló

6. forduló

D.haraszti MTK 2.

8-10

Csemői P.SE 1. 2019.10.19 13:00   Őrbottyáni SE 2.

14-4

P.GYASE 2. 2019.10.27 10:00
Gödöllő 3.

7-11

Eurokapu SE 2 2019.10.20 10:00   Gödöllő 3.

12-6

Ujhartyán VSE 1 2019.10.24 18:30
P.GYASE 2.

7-11

Ujhartyán VSE 1 2019.10.19 16:30 Eurokapu SE 2

14-4

D.haraszti MTK 2. 2019.10.26 10:00
Dabas-Sári 2. videó

5-13

P.GYASE 1. 2019.10.15 18:30   VSE Dunakeszi 3

7-11

Dabas-Sári 2. 2019.10.26 15:00
Ceglédi VSE 3.

11-7

VSE Dunakeszi 3 2019.10.18 18:00   Csemői P.SE 1.

8-10

Ceglédi VSE 3. 2019.11.09 10:00
Maglódi TC 2.

11-7

Őrbottyáni SE 2. 2019.10.19 12:00 P.GYASE 1.

11-7

Maglódi TC 2. 2019.10.26 16:30

7. forduló

 

8. forduló

D.haraszti MTK 2.

7-11

P.GYASE 1. 2019.11.16 13:00   D.haraszti MTK 2. 10-8 Ceglédi VSE 3. 2019.11.23 13:00
Eurokapu SE 2

12-6

Őrbottyáni SE 2. 2019.11.16 10:00   Eurokapu SE 2

9-9

VSE Dunakeszi 3 2019.11.23 10:00
Gödöllő 3.

11-7

VSE Dunakeszi 3 2019.11.17 10:00   Gödöllő 3.

9-9

Dabas-Sári 2. 2019.11.21 18:30
Maglódi TC 2.

8-10

Dabas-Sári 2. 2019.11.16 12:00   Őrbottyáni SE 2.

4-14

Csemői P.SE 1. 2019.11.24 10:00
P.GYASE 2.

9-9

Ceglédi VSE 3. 2019.11.16 16:30   P.GYASE 2.

5-13

Maglódi TC 2. 2019.11.23 16:30
Ujhartyán VSE 1

7-11

Csemői P.SE 1. 2019.11.13 18:30 Ujhartyán VSE 1 7-11 P.GYASE 1. 2019.11.20 18:30

9. forduló

 

10. forduló

Ceglédi VSE 3.

11-7

Maglódi TC 2. 2019.11.29 18:00   Ceglédi VSE 3.

14-4

Gödöllő 3. 2019.12.06 18:00
Csemői P.SE 1.

12-6

Dabas-Sári 2. 2019.11.30 10:00   Csemői P.SE 1. 10-8 Maglódi TC 2. 2019.12.08 10:00
Őrbottyáni SE 2.

4-14

D.haraszti MTK 2. 2019.12.01 10:00   Őrbottyáni SE 2. 9-9 Ujhartyán VSE 1 2019.12.08 10:00
P.GYASE 1.

9-9

Gödöllő 3. 2019.11.30 16:30   P.GYASE 1. 10-8 Eurokapu SE 2 2019.12.08 16:30
Ujhartyán VSE 1

9-9

Eurokapu SE 2 2019.11.27 18:30   Dabas-Sári 2. 12-6 P.GYASE 2. 2019.12.03 18:30
VSE Dunakeszi 3

6-12

P.GYASE 2. 2019.11.30 15:00 VSE Dunakeszi 3 7-11 D.haraszti MTK 2. 2019.12.08 15:00

11. forduló

   
Ceglédi VSE 3. xx-xx Eurokapu SE 2 2019.12.13 18:00
Csemői P.SE 1. xx-xx P.GYASE 2. 2019.12.15 10:00            
Maglódi TC 2. xx-xx Gödöllő 3. 2019.12.15 12:00            
P.GYASE 1. xx-xx Őrbottyáni SE 2. 2019.12.15 16:30            
Dabas-Sári 2. xx-xx D.haraszti MTK 2. 2019.12.10 18:30            
VSE Dunakeszi 3 xx-xx Ujhartyán VSE 1 2019.12.15 15:00