Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "C északi" csoport
2018/2019.-es évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

Tavaszi 1. forduló (12)

 

Tavaszi 2. forduló (13)

Gödi SE III

14-4

OBCSE V 2019.01.12 10:00   Gödi SE III

xx-xx

Városi E Dunakeszi IV 2019.02.02 10:00
GEAC VI

12-6

Váci Reménység E IV 2019.01.13 10:00   GEAC VI

xx-xx

Maglódi TC III 2019.02.03 10:00
Községi SE Vámosmikola

8-10

Váci Reménység E III 2019.01.11 18:00   Községi SE Vámosmikola

xx-xx

Csömöri Pingpong SE 2019.02.01 18:00
Maglódi TC III

7-11

Eurokapu SE III 2019.01.12 12:00   OBCSE V

xx-xx

Eurokapu SE III 2019.02.03 10:00
OBCSE VI visszalépett

0-18jn

OBCSE IV 2019.01.13 13:30   Váci Reménység E III

18-0jn

OBCSE VI visszalépett 2019.02.02 10:00
Városi SE Dunakeszi IV

2-16

Csömöri Pingpong SE 2019.01.13 10:00 Váci Reménység E IV

xx-xx

OBCSE IV 2019.02.02 12:00

Tavaszi 3. forduló (14)

 

Tavaszi 4. forduló (15)

Csömöri Pingpong SE

xx-xx

Maglódi TC III 2019.02.16 09:00   Gödi SE III

xx-xx

Váci Reménység E III 2019.02.22 10:00
Eurokapu SE III

18-0jn

OBCSE VI visszalépett 2019.02.16 10:00   Községi SE Vámosmikola

xx-xx

GEAC VI 2019.02.22 18:00
OBCSE IV

xx-xx

Községi SE Vámosmikola 2019.02.17 10:00   Maglódi TC III

xx-xx

OBCSE V 2019.02.23 12:00
OBCSE V

xx-xx

Városi SE Dunakeszi IV 2019.02.17 10:00   OBCSE IV

xx-xx

Eurokapu SE III 2019.02.24 10:00
Váci Reménység E III

xx-xx

GEAC VI 2019.02.16 10:00   OBCSE VI

xx-xx

Csömöri Pingpong SE 2019.02.24 13:30
Váci Reménység E IV

xx-xx

Gödi SE III 2019.02..16 10:00 Városi E Dunakeszi IV

xx-xx

Váci Reménység E IV 2019.02.23 10:00

Tavaszi 5. forduló (16)

 

Tavaszi 6. forduló (17)

Csömöri Pingpong SE

xx-xx

OBCSE IV 2019.03.23 09:00   Eurokapu SE III

xx-xx

Csömöri Pingpong SE 2019.03.30 10:00
GEAC VI

xx-xx

Gödi SE III 2019.03.24 10:00   Gödi SE III

xx-xx

Községi SE Vámosmikola 2019.03.30 10:00
Községi SE Vámosmikola

xx-xx

Eurokapu SE III 2019.03.22 18:00   Maglódi TC III

xx-xx

Váci Reménység E III 2019.03.30 12:00
OBCSE V

xx-xx

OBCSE VI 2019.03.24 13:30   OBCSE IV

xx-xx

OBCSE V 2019.03.31 10:00
Váci Reménység E III

xx-xx

Városi SE Dunakeszi IV 2019.03.23 10:00   OBCSE VI

xx-xx

Váci Reménység E IV 2019.03.31 13:30
Váci Reménység E IV

xx-xx

Maglódi TC III 2019.03.23 13:00 Városi SE Dunakeszi IV

xx-xx

GEAC VI 2019.03.31 10:00

Tavaszi 7. forduló (18)

 

Tavaszi 8. forduló (19)

Gödi SE III

xx-xx

OBCSE VI 2019.04.13 10:00   Gödi SE III xx-xx Eurokapu SE III 2019.05.04 10:00
GEAC VI

xx-xx

OBCSE IV 2019.04.14 10:00   GEAC VI

xx-xx

Csömöri Pingpong SE 2019.05.05 10:00
Községi SE Vámosmikola

xx-xx

OBCSE V 2019.04.12 18:00   Községi SE Vámosmikola

xx-xx

Váci Reménység E IV 2019.05.03 18:00
Váci Reménység E III

xx-xx

Eurokapu SE III 2019.04.13 10:00   Maglódi TC III

xx-xx

OBCSE VI 2019.05.04 12:00
Váci Reménység E IV

xx-xx

Csömöri Pingpong SE 2019.04.13 13:00   Váci Reménység E III

xx-xx

OBCSE V 2019.05.04 10:00
Városi SE Dunakeszi IV

xx-xx

Maglódi TC III 2019.04.14 10:00 Városi SE Dunakeszi IV xx-xx OBCSE IV 2019.05.05 10:00

Tavaszi 9. forduló (20)

 

Tavaszi 10. forduló (21)

Csömöri Pingpong SE

xx-xx

OBCSE V 2019.05.18 09:00   Csömöri Pingpong SE

xx-xx

Váci Reménység E III 2019.05.25 09:00
Eurokapu SE III

xx-xx

Váci Reménység E IV 2019.05.18 10:00   Eurokapu SE III xx-xx GEAC VI 2019.05.25 10:00
Maglódi TC III

xx-xx

Gödi SE III 2019.05.18 12:00   Maglódi TC III xx-xx Községi SE Vámosmikola 2019.05.25 12:00
OBCSE IV

xx-xx

Váci Reménység E III 2019.05.19 10:00   OBCSE IV xx-xx Gödi SE III 2019.05.26 10:00
OBCSE VI

xx-xx

GEAC VI 2019.05.19 13:30   OBCSE V xx-xx Váci Reménység E IV 2019.05.26 13:30
Városi SE Dunakeszi IV

xx-xx

Községi SE Vámosmikola 2019.05.19 10:00 OBCSE VI xx-xx Városi SE Dunakeszi IV 2019.05.26 13:30

Tavaszi 11. forduló (22)

   
Csömöri Pingpong SE xx-xx Gödi SE III 2019.06.01 09:00  
Eurokapu SE III xx-xx Városi SE Dunakeszi IV 2019.06.01 10:00            
OBCSE IV xx-xx Maglódi TC III 2019.06.02 13:30            
OBCSE V xx-xx GEAC VI 2019.06.02 13:30            
OBCSE VI xx-xx Községi SE Vámosmikola 2019.06.02 13:30            
Váci Reménység E IV xx-xx Váci Reménység E III 2019.06.02 13:00