Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság 1.C északi csoport
2018/2019.-es évad őszi eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a cserny.peter67@gmail.com címre küldött meccslapot)

1. forduló

 

2. forduló

Váci Reménység Egyesület 3.

8-10

Községi SE Vámosmikola 2018.09.08 10:00   Csömöri Ping-pong Egyesület

xx-xx

Községi SE Vámosmikola 2018.09.22 09:00
Váci Reménység Egyesület 4.

7-11

Gödöllő 6. 2018.09.08 12:00   Eurokapu SE Szentendre 3.

xx-xx

OBCSE 5 2018.09.22 10:00
Őrbottyáni Csapatok SE 5.

12-6

Gödi SE 3. 2018.09.09 13:30   OBCSE 4

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 4. 2018.09.23 10:00
Csömöri Ping-pong Egyesület

14-4

VSE Dunakeszi 4. 2018.09.08 09:00   OBCSE 6

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 3. 2018.09.23 13:30
Eurokapu SE Szentendre 3.

8-10

Maglódi TC 3. 2018.09.08 10:00   Maglódi TC 3.

xx-xx

Gödöllő 6. 2018.09.23 12:00
Őrbottyáni Csapatok SE 4.

18-0

Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.09.09 13:30 VSE Dunakeszi 4.

xx-xx

Gödi SE 3 2018.09.23 10:00

3. forduló

 

4. forduló

Őrbottyáni Csapatok SE 6.

xx-xx

Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.09.30 13:30   Váci Reménység Egyesület 3.

xx-xx

Gödi SE 3. 2018.10.13 10:00
Maglódi TC 3.

xx-xx

Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.09.30 12:00   Váci Reménység Egyesület 4.

xx-xx

VSE Dunakeszi 4. 2018.10.13 12:00
VSE Dunakeszi 4.

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.09.30 10:00   Őrbottyáni Csapatok SE 5.

xx-xx

Maglódi TC 3. 2018.10.14 13:30
Gödi SE 3.

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 4. 2018.09.29 10:00   Csömöri Ping-pong Egyesület

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.10.13 09:00
Gödöllő 6.

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 3. 2018.09.30 10:00   Eurokapu SE Szentendre 3.

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.10.13 10:00
Községi SE Vámosmikola

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.09.28 18:00 Gödöllő 6.

xx-xx

Községi SE Vámosmikola 2018.10.14 10:00

5. forduló

 

6. forduló

Eurokapu SE Szentendre 3.

xx-xx

Községi SE Vámosmikola 2018.10.27 10:00   Váci Reménység Egyesület 3.

xx-xx

Maglódi TC 3. 2018.11.10 10:00
Őrbottyáni Csapatok SE 4.

xx-xx

Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.10.28 13:30   Váci Reménység Egyesület 4.

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.11.10 12:00
Őrbottyáni Csapatok SE 6.

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.10.28 13:30   Őrbottyáni Csapatok SE 5.

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.11.11 10:00
Maglódi TC 3.

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 4. 2018.10.28 12:00   Csömöri Ping-pong Egyesület

xx-xx

Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.11.10 09:00
VSE Dunakeszi 4.

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 3. 2018.10.28 10:00   Gödöllő 6.

xx-xx

VSE Dunakeszi 4. 2018.11.11 10:00
Gödi SE 3.

xx-xx

Gödöllő 6. 2018.10.27 10:00 Községi SE Vámosmikola

xx-xx

Gödi SE 3. 2018.11.09 18:00

7. forduló

 

8. forduló

Őrbottyáni Csapatok SE 5.

xx-xx

Községi SE Vámosmikola 2018.11.25 13:30   Váci Reménység Egyesület 4. xx-xx Községi SE Vámosmikola 2018.12.01 12:00
Csömöri Ping-pong Egyesület

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 4. 2018.11.24 09:00   Őrbottyáni Csapatok SE 5.

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 3. 2018.12.02 13:30
Eurokapu SE Szentendre 3.

xx-xx

Váci Reménység Egyesület 3. 2018.11.24 10:00   Csömöri Ping-pong Egyesület

xx-xx

Gödöllő 6. 2018.12.01 09:00
Őrbottyáni Csapatok SE 4.

xx-xx

Gödöllő 6. 2018.11.25 10:00   Eurokapu SE Szentendre 3.

xx-xx

Gödi SE 3. 2018.12.01 10:00
Őrbottyáni Csapatok SE 6.

xx-xx

Gödi SE 3. 2018.11.25 13:30   Őrbottyáni Csapatok SE 4.

xx-xx

VSE Dunakeszi 4. 2018.12.02 13:30
Maglódi TC 3.

xx-xx

VSE Dunakeszi 4. 2018.11.25 12:00 Őrbottyáni Csapatok SE 6. xx-xx Maglódi TC 3. 2018.12.02 13:30

9. forduló

 

10. forduló

Váci Reménység Egyesület 3

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.12.08 10:00   Váci Reménység Egyesület 3

xx-xx

Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.12.15 10:00
Váci Reménység Egyesület 4.

xx-xx

Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.12.08 12:00   Váci Reménység Egyesület 4. xx-xx Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.12.15 12:00
Őrbottyáni Csapatok SE 5.

xx-xx

Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.12.09 13:30   VSE Dunakeszi 4. xx-xx Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.12.16 10:00
Gödi SE 3.

xx-xx

Maglódi TC 3. 2018.12.08 10:00   Gödi SE 3. xx-xx Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.12.15 10:00
Gödöllő 6.

xx-xx

Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.12.09 10:00   Gödöllő 6. xx-xx Eurokapu SE Szentendre 3. 2018.12.16 10:00
Községi SE Vámosmikola

xx-xx

VSE Dunakeszi 4. 2018.12.07 18:00 Községi SE Vámosmikola xx-xx Maglódi TC 3. 2018.12.14 18:00

11. forduló

   
Váci Reménység Egyesület 3 xx-xx Váci Reménység Egyesület 4 2018.12.22 10:00  
Maglódi TC 3. xx-xx Őrbottyáni Csapatok SE 4. 2018.12.23 12:00            
VSE Dunakeszi 4. xx-xx Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.12.23 10:00            
Gödi SE 3. xx-xx Csömöri Ping-pong Egyesület 2018.12.22 10:00            
Gödöllő 6. xx-xx Őrbottyáni Csapatok SE 5. 2018.12.23 10:00            
Községi SE Vámosmikola xx-xx Őrbottyáni Csapatok SE 6. 2018.12.21 18:00