Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "B" csoport
2018/2019.-es évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

Tavaszi 1. forduló (12)

 

Tavaszi 2. forduló (13)

Újhartyán VSE 2

11-7

T.györgye ASK 2 2019.01.09 18:30   VSE Dunakeszi 3

12-6

T.györgye ASK 2 2019.02.02 10:00
Albertirsa SE 1

9-9

Csemői P. SE 1. 2019.01.03 19:00   DMTK 3

15-3

Hévízgyörk SC 2 2019.02.02 13:00
Gödi SE 2

3-15

DMTK 3 2019.01.12 10:00   Csemői P. SE 1.

18-0

King-Pong SE 1 2019.02.03 10:00
OBCSE 2

18-0

King-Pong SE 1 2019.01.13 10:00   OBCSE 3

2-16

OBCSE 2 2019.02.03 10:00
Vecsés SE 2

15-3

Hévízgyörk SC 2 2019.01.12 10:00   Albertirsa SE 1

8-10

Vecsés SE 2 2019.01.31 19:00
VSE Dunakeszi 3

12-6

OBCSE 3 2019.01.12 10:00 Gödi SE 2

6-12

Újhartyán VSE 2 2019.02.02 10:00

Tavaszi 3. forduló (14)

 

Tavaszi 4. forduló (15)

Hévízgyörk SC 2

2-16

OBCSE 2 2019.02.17 13:00   Gödi SE 2

10-8

OBCSE 3 2019.02.23 10:00
T.györgye ASK 2

7-11

Vecsés SE 2 2019.02.16 14:00   Újhartyán VSE 2

9-9

Csemői P. SE 1. 2019.04.17 18:30
DMTK 3

6-12

Újhartyán VSE 2 2019.02.16 13:00   Vecsés SE 2

11-7

DMTK 3 2019.??.?? 0
Csemői P. SE 1

16-2

Gödi SE 2 2019.02.17 10:00   OBCSE 2

14-4

T.györgye ASK 2 2019.02.24 10:00
OBCSE 3

5-13

Albertirsa SE 1 2019.03.02 10:00   King-Pong SE 1

11-7

Hévízgyörk SC 2 2019.02.21 18:00
King-Pong SE 1

5-13

VSE Dunakeszi 3 2019.03.07 18:00 VSE Dunakeszi 3

14-4

Albertirsa SE 1 2019.02.23 10:00

Tavaszi 5. forduló (16)

 

Tavaszi 6. forduló (17)

VSE Dunakeszi 3

18-0

Hévízgyörk SC 2 2019.03.23 10:00   Vecsés SE 2

10-8

OBCSE 3 2019.03.30 11:00
T.györgye ASK 2

17-1

King-Pong SE 1 2019.03.23 14:00   OBCSE 2

10-8

Csemői P. SE 1. 2019.03.31 10:00
DMTK 3

4-14

OBCSE 2 2019.03.23 13:00   King-Pong SE 1

7-11

DMTK 3 2019.03.28 18:00
Csemői P. SE 1.

10-8

Vecsés SE 2 2019.03.24 10:00   Hévízgyörk SC 2

5-13

T.györgye ASK 2 2019.03.31 13:00
OBCSE 3

3-15

Újhartyán VSE 2 2019.03.24 10:00   Újhartyán VSE 2

11-7

Albertirsa SE 1 2019.03.27 18:30
Albertirsa SE 1

15-3

Gödi SE 2 2019.03.21 19:00 Gödi SE 2

5-13

VSE Dunakeszi 3 2019.03.30 10:00

Tavaszi 7. forduló (18)

 

Tavaszi 8. forduló (19)

VSE Dunakeszi 3

15-3

DMTK 3 2019.04.13 10:00   VSE Dunakeszi 3 10-8 Csemői P. SE 1. 2019.05.04 10:00
Csemői P. SE 1.

14-4

T.györgye ASK 2 2019.04.14 10:00   OBCSE 3

9-9

DMTK 3 2019.05.05 10:00
OBCSE 3

8-10

Hévízgyörk SC 2 2019.04.14 10:00   Albertirsa SE 1

13-5

T.györgye ASK 2 2019.05.02 19:00
Albertirsa SE 1

17-1

King-Pong SE 1 2019.04.11 19:00   Gödi SE 2

14-4

Hévízgyörk SC 2 2019.05.04 10:00
Gödi SE 2

3-15

OBCSE 2 2019.04.13 10:00   Újhartyán VSE 2

17-1

King-Pong SE 1 2019.05.08 18:30
VSE Dunakeszi 3

14-4

Vecsés SE 2 2019.04.10 18:30 Vecsés SE 2 9-9 OBCSE 2 2019.05.04 11:00

Tavaszi 9. forduló(20)

 

Tavaszi 10. forduló (21)

King-Pong SE 1

12-6

OBCSE 3 2019.05.16 18:00   T.györgye ASK 2

xx-xx

OBCSE 3 2019.05.25 14:00
Hévízgyörk SC 2

xx-xx

Csemői P. SE 1. 2019.05.19 13:00   DMTK 3 xx-xx Csemői P. SE 1. 2019.05.25 13:00
T.györgye ASK 2

9-9

DMTK 3 2019.05.18 14:00   OBCSE 2 xx-xx Újhartyán VSE 2 2019.05.26 10:00
Vecsés SE 2

xx-xx

Gödi SE 2 2019.05.10 11:00   King-Pong SE 1 xx-xx Gödi SE 2 2019.05.23 18:00
OBCSE 2

10-8

Albertirsa SE 1 2019.05.10 18:30   Hévízgyörk SC 2 xx-xx Albertirsa SE 1 2019.05.26 13:00
VSE Dunakeszi 3

16-2

Újhartyán VSE 2 2019.05.18 10:00 Vecsés SE 2 6-12 VSE Dunakeszi 3 2019.05.14 11:00

Tavaszi 11. forduló (22)

   
Csemői P. SE 1. xx-xx OBCSE 3 2019.06.02 10:00  
King-Pong SE 1 xx-xx Vecsés SE 2 2019.05.30 18:00            
Hévízgyörk SC 2 xx-xx Újhartyán VSE 2 2019.06.02 13:00            
T.györgye ASK 2 xx-xx Gödi SE 2 2019.06.01 14:00            
DMTK 3 xx-xx Albertirsa SE 1 2019.06.01 13:00            
OBCSE 2 xx-xx VSE Dunakeszi 3 2019.06.02 10:00