Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2018/2019.-es évad tavaszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

Tavaszi 1. forduló (12)

 

Tavaszi 2. forduló (13)

Gödöllő 5

1-17

OBCSE 1 2019.01.13 10:00   DMTK 2

17-1

H.györk SC 1 2019.02.02 13:00
Maglódi TC 2

--.--

xxxxxx 2019 10:00   Gödöllő 5

6-12

Ceglédi VSE 2019.02.03 10:00
P.GYASE 2

6-12

Dabas-Sári 2 2019.01.12 16:30   OBCSE 1

18-0

Dabas-Sári 2 2019.02.03 10:00
Ceglédi VSE

16-2

H.györk SC 1 2019.01.11 18:00   P.GYASE 1

14-4

P.GYASE 2 2019.02.02 16:30
Újhartyán VSE 1

6-12

DMTK 2 2019.01.09 18:30   Újhartyán VSE 1

6-12

Maglódi TC 2 2019.01.30 18:30
VSE Dunakeszi 2

15-3

P.GYASE 1 2019.01.12 10:00 VSE Dunakeszi 2

--.--

xxxxxx 2019. 10:00

Tavaszi 3. forduló (14)

 

Tavaszi 4. forduló (15)

Dabas-Sári 2

8-10

VSE Dunakeszi 2 2019.02.12 18:30   Dabas-Sári 2

14-4

H.györk SC 1 2019.02.19 18:30
DMTK 2

12-6

Maglódi TC 2 2019.02.16 13:00   Maglódi TC 2

6-12

OBCSE 1 2019.02.23 12:00
H.györk SC 1

4-14

P.GYASE 2 2019.02.17 10:00   P.GYASE 2

--.--

------- 2019. 10:00
OBCSE 1

17-1

Újhartyán VSE 1 2019.02.17 10:00   Ceglédi VSE

9-9

DMTK 2 2019.02.22 18:00
P.GYASE 1

15-3

Gödöllő 5 2019.02.16 16:30   Újhartyán VSE 1

9-9

P.GYASE 1 2019.02.20 18:30
Ceglédi VSE

--.--

------ 2019. 10:00 VSE Dunakeszi 2

18-0jn

Gödöllő 5 2019.02.23 10:00

Tavaszi 5. forduló (16)

 

Tavaszi 6. forduló (17)

DMTK 2

xx-xx

P.GYASE 2 2019.03.23 13:00   Dabas-Sári 2

xx-xx

DMTK 2 2019.03.26 18:30
Gödöllő 5

xx-xx

Újhartyán VSE 1 2019.03.24 10:00   H.györk SC 1

xx-xx

--------- 2019.03.23 10:00
OBCSE 1

xx-xx

Ceglédi VSE 2019.03.24 10:00   Maglódi TC 2

xx-xx

Gödöllő 5 2019.03.30 12:00
P.GYASE 1

xx-xx

Maglódi TC 2 2019.03.23 16:30   P.GYASE 2

xx-xx

OBCSE 1 2019.03.30 16:30
VSE Dunakeszi 2

xx-xx

H.györk SC 1 2019.03.23 10:00   Ceglédi VSE

xx-xx

P.GYASE 1 2019.03.29 18:00
--------

xx-xx

Dabas-Sári 2 2019. 0 Újhartyán VSE 1

xx-xx

VSE Dunakeszi 2 2019.03.27 18:30

Tavaszi 7. forduló (18)

 

Tavaszi 8. forduló (19)

Gödöllő 5

xx-xx

Dabas-Sári 2 2019.04.14 10:00   Gödöllő 5 xx-xx --------- 2019.05.04 10:00
Maglódi TC 2

xx-xx

Ceglédi VSE 2019.04.13 12:00   Maglódi TC 2

xx-xx

Dabas-Sári 2 2019.05.04 12:00
OBCSE 1

xx-xx

---------- 2019.04.14 10:00   P.GYASE 1

xx-xx

DMTK 2 2019.05.04 16:30
P.GYASE 1

xx-xx

H.györk SC 1 2019.04.13 16:30   Ceglédi VSE

xx-xx

P.GYASE 2 2019.05.03 18:00
Újhartyán VSE 1

xx-xx

P.GYASE 2 2019.04.10 18:30   Újhartyán VSE 1

xx-xx

H.györk SC 1 2019.05.01 18:30
VSE Dunakeszi 2

xx-xx

DMTK 2 2019.04.13 10:00 VSE Dunakeszi 2 xx-xx OBCSE 1 2019.05.04 10:00

Tavaszi 9. forduló (20)

 

Tavaszi 10. forduló (21)

Dabas-Sári 2

xx-xx

P.GYASE 1 2019.05.14 18:30   Dabas-Sári 2

xx-xx

Újhartyán VSE 1 2019.05.21 18:30
H.györk SC 1

xx-xx

OBCSE 1 2019.05.19 10:00   DMTK 2 xx-xx OBCSE 1 2019.05.25 13:00
Maglódi TC 2

xx-xx

VSE Dunakeszi 2 2019.05.18 12:00   H.györk SC 1 xx-xx Gödöllő 5 2019.05.26 10:00
P.GYASE 2

xx-xx

Gödöllő 5 2019.05.18 16:30   P.GYASE 2 xx-xx Maglódi TC 2 2019.05.25 16:30
Ceglédi VSE

xx-xx

Újhartyán VSE 1 2019.05.17 18:00   Ceglédi VSE xx-xx VSE Dunakeszi 2 2019.05.24 18:00
--------

xx-xx

DMTK 2 2019..xx.xx 10:00 ------------ xx-xx P.GYASE 1 2019..xx.xx 10:00

Tavaszi 11. forduló (22)

   
Dabas-Sári 2 xx-xx Ceglédi VSE 2019.05.28 18:30  
DMTK 2 xx-xx Gödöllő 5 2019.06.01 13:00            
H.györk SC 1 xx-xx Maglódi TC 2 2019.06.02 10:00            
OBCSE 1 xx-xx P.GYASE 1 2019.06.02 10:00            
P.GYASE 2 xx-xx VSE Dunakeszi 2 2019.06.01 16:30            
----------- xx-xx Újhartyán VSE 1 2019..xx.xx 10:00