Pest megyei asztalitenisz csapatbajnokság "A" csoport
2018/2019.-es évad őszi sorsolása, eredmények/meccslapok (tájékoztató adatok)
(eredményre klikkelve megnézhetők a meccs részletes adatai, ha megkaptam a meccslapot: cserny.peter67@gmail.com)

1. forduló

 

2. forduló

P.GYASE 1

6-12

VSE Dunakeszi 2 2018.09.08 16:30   xxx

xx-xx

VSE Dunakeszi 2    
OBCSE 1

15-3

Gödöllő 5 2018.10.07 10:00   H.györk SC 1

2-16

DMTK 2 2018.09.23 10:00
DMTK 2

10-8

Újhartyán VSE 1 2018.09.16 13:00   Dabas-Sári 2

8-10

OBCSE 1 2018.09.18 18:30
xxx

xx-xx

Maglódi TC 2   P.GYASE 2

9-9

P.GYASE 1 2018.09.22 10:00
H.györk SC 1

6-12

Ceglédi VSE 2018.09.09 10:00   Ceglédi VSE

10-8

Gödöllő 5 2018.09.21 18:00
Dabas-Sári 2

13-5

P.GYASE 2 2018.09.04 18:30 Maglódi TC 2

11-7

Újhartyán VSE 1 2018.09.22 12:00

3. forduló

 

4. forduló

P.GYASE 2

14-4

H.györk SC 1 2018.09.29 16:30   P.GYASE 1

13-5

Újhartyán VSE 1 2018.10.13 16:30
Ceglédi VSE

xx-xx

    xxx        OBCSE 1

13-5

Maglódi TC 2 2018.10.14 10:00
Maglódi TC 2

0-18

DMTK 2 2018.09.30 12:00   DMTK 2

4-14

Ceglédi VSE 2018.10.13 15:00
Újhartyán VSE 1

6-12

OBCSE 1 2018.09.26 18:30      xxx

xx-xx

P.GYASE 2    
Gödöllő 5

3-15

P.GYASE 1 2018.09.30 10:00   H.györk SC 1

4-14

Dabas-Sári 2 2018.10.14 10:00
VSE Dunakeszi 2

12-6

Dabas-Sári 2 2018.09.29 10:00 Gödöllő 5

0-18

VSE Dunakeszi 2 2018.10.14 10:00

5. forduló

 

6. forduló

H.györk SC 1

4-14

VSE Dunakeszi 2 2018.10.28 10:00   P.GYASE 1

11-7

Ceglédi VSE 2018.11.16 16:30
Dabas-Sári 2

xx-xx

  x  x  x       OBCSE 1

13-5

P.GYASE 2 2018.11.11 10:00
P.GYASE 2

1-17

DMTK 2 2018.10.27 16:30   DMTK 2

12-6

Dabas-Sári 2 2018.11.10 10:00
Ceglédi VSE

9-9

OBCSE 1 2018.10.26 18:00   xxx

xx-xx

H.györk SC 1    
Maglódi TC 2

7-11

P.GYASE 1 2018.10.28 12:00   Gödöllő 5

8-10

Maglódi TC 2 2018.11.11 10:0
Újhartyán VSE 1

13-5

Gödöllő 5 2018.10.24 18:30 VSE Dunakeszi 2

xx-xx

Újhartyán VSE 1 2018.11.10 10:00

7. forduló

 

8. forduló

DMTK 2

xx-xx

VSE Dunakeszi 2 2018.11.24 10:00   OBCSE 1 xx-xx VSE Dunakeszi 2 2018.12.02 10:00
xxx

xx-xx

OBCSE 1       DMTK 2

xx-xx

P.GYASE 1 2018.12.01 10:00
H.györk SC 1

xx-xx

P.GYASE 1 2018.11.25 10:00   xxx

xx-xx

Gödöllő 5    
Dabas-Sári 2

xx-xx

Gödöllő 5 2018.11.24 18:30   H.györk SC 1

xx-xx

Újhartyán VSE 1 2018.12.02 10:00
P.GYASE 2

xx-xx

Újhartyán VSE 1 2018.11.24 16:30   Dabas-Sári 2

xx-xx

Maglódi TC 2 2018.11.27 18:30
Ceglédi VSE

xx-xx

Maglódi TC 2 2018.11.23 18:00 P.GYASE 2 xx-xx Ceglédi VSE 2018.12.01 16:30

9. forduló

 

10. forduló

P.GYASE 1

xx-xx

Dabas-Sári 2 2018.12.08 16:30   P.GYASE 1

xx-xx

xxx xx.xx  
OBCSE 1

xx-xx

H.györk SC 1 2018.12.09 10:00   OBCSE 1 xx-xx DMTK 2 2018.12.16 10:00
DMTK 2

xx-xx

xxx x 0   Maglódi TC 2 xx-xx P.GYASE 2 2018.12.16 12:00
Újhartyán VSE 1

xx-xx

Ceglédi VSE 2018.12.05 18:30   Újhartyán VSE 1 xx-xx Dabas-Sári 2 2018.12.13 18:30
Gödöllő 5

xx-xx

P.GYASE 2 2018.12.09 10:00   Gödöllő 5 xx-xx H.györk SC 1 2018.12.16 10:00
VSE Dunakeszi 2

xx-xx

Maglódi TC 2 2018.12.08 10:00 VSE Dunakeszi 2 xx-xx Ceglédi VSE 2018.12.15 10:00

11. forduló

   
P.GYASE 1 4-14eh OBCSE 1 2018.11.03 16:30  
Ceglédi VSE xx-xx Dabas-Sári 2 2018.12.21 18:00            
Maglódi TC 2 xx-xx H.györk SC 1 2018.12.23 12:00            
Újhartyán VSE 1 xx-xx xxx xx.xx              
Gödöllő 5 xx-xx DMTK 2 2018.12.23 10:00            
VSE Dunakeszi 2 xx-xx P.GYASE 2 2018.12.22 10:00